Умови та порядок оформлення передплати

  1. Після заповнення Передплатником анкети з персональними даними та вибору опції «Сплатити платіжною карткою» система запропонує Передплатнику вибрати опції «Я ознайомився та погоджуюсь з умовами договору» та «Я ознайомився з умовами оформлення передплати». Після вдалого вибору даних опцій система запропонує перевірити правильність введених анкетних даних для запобігання помилок під час оформлення передплати на Видання та доставки за вказаною в анкеті адреси. За відсутності помилок Передплатнику необхідно вибрати опцію «ОК» та перейти на сторінку платіжного сервера. Для вдалої оплати необхідно ввести 16 цифр номера БПК, строк її дії, адресу електронної скриньки, на яку прийде повідомлення про стан транзакції, та код CVV2/CVC2, вибрати пункт «Продовжити». На наступній сторінці з’явиться повідомлення про успішну транзакцію. Якщо за певних обставин Передплатник не має змоги роздрукувати та/або зберегти повідомлення про оплату передплати на Видання, потрібно зателефонувати до відділу редакційної передплати редакції за телефоном (044) 207-97-50 та отримати інформацію щодо стану транзакції.
  2. Під час заповнення анкети Передплатнику необхідно вказати період та назву Видання, на яке бажає оформити передплату. Відповідно до вказаних даних та після зарахування грошових коштів на поточний рахунок Редакції протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту списання грошових коштів з БПК Передплатника, Редакцією буде остаточно оформлено передплату на Видання.
  3. Доставка замовленого та оплаченого Видання здійснюється шляхом поштової доставки на вказану в анкеті адресу Передплатника протягом терміну передплатного періоду один раз на місяць.