ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
Ђ нижковий квест є 1ї

«найди в б≥бл≥отец≥ книжку —ашка ƒерманського Ђ„удове чудовиської, прочитай њњ ≥ скажи: в≥д кого ≥ за що „у отримав пТ€ту под€ку?

—фотографуйс€ в улюблен≥й б≥бл≥отец≥ та над≥шли св≥тлину разом ≥з в≥дпов≥ддю до 31 березн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 1ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 10 книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 2ї

ј чи впораЇшс€ ти ≥з завданн€м Ђ нижкового квесту є 2ї? «найди в б≥бл≥отец≥ книжку ¬севолода Ќестайка Ђƒивовижн≥ пригоди у л≥сов≥й школ≥: —онце серед ноч≥. ѕригоди в ѕавутин≥њї, прочитай њњ та скажи: €к забавл€лис€ однокласники в палац≥, щоб не заснути?

—фотографуйс€ в улюблен≥й б≥бл≥отец≥ та над≥шли св≥тлину разом з в≥дпов≥ддю до 30 кв≥тн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 2ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 10 книжок в≥д найкращих украњнських видавництв. 


Ђ нижковий квест є 3ї


«найди в б≥бл≥отец≥ книжку √алини ћалик ЂЌезвичайн≥ пригоди јл≥ в крањн≥ Ќедолад≥њї, прочитай њњ та скажи: ск≥льки недороблених справ назбиралос€ в јл≥ного сус≥да —ашка?

—фотографуйс€ в улюблен≥й б≥бл≥отец≥ та над≥шли св≥тлину разом ≥з в≥дпов≥ддю до 31 травн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 3ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 3 набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 4ї

”певнений, що ти впораЇшс€ з новим завданн€м. ќтож прочитай книжку в≥домого англ≥йського письменника –оальда ƒала Ђћатильдаї ≥ скажи: €ка надзвичайна зд≥бн≥сть ћатильди допомогла њй здолати директорку школи пан≥ “ранчбул?

—фотографуйс€ в улюблен≥й б≥бл≥отец≥ та над≥шли св≥тлину разом ≥з в≥дпов≥ддю до 30 червн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 4ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 3 набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 5ї

«найди в б≥бл≥отец≥ книжку ƒжерем≥ —троніа Ђ«наменит≥ с≥днички мого братикаї (нова назва Ђћ≥й братик Ц телез≥ркаї), прочитай њњ та скажи: €к вил≥кували в≥д стресу козу ѕосм≥тюшку?

ѕ≥знайко чекаЇ листи з в≥дпов≥д€ми до 31 липн€ 2015 року на абонентську скриньку. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 3 набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 6ї

Ћ≥то Ц найкраща пора дл€ читанн€! „итати можна де завгодно: на пл€ж≥, в парку, на дач≥Е ≤ ось €ке читацьке завданн€ € пропоную тоб≥ на серпень. ¬≥дшукай у найближч≥й б≥бл≥отец≥ сатиричну казку норвезькоњ письменниц≥ —≥нкен √опп Ђƒиво-крейдаї, прочитай њњ так скажи: €к≥ три бажанн€ загадав —офус тролю  умле?

Ћист ≥з в≥дпов≥ддю та св≥тлиною з б≥бл≥отеки надсилай до 31 серпн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 6ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано 3 набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 7ї

ѕрочитай книжку “уве янсон про мум≥-трол≥в Ђ омета прил≥таЇї ≥ скажи: €к втратив ≥ де знайшов √емуль св≥й альбом ≥з колекц≥йними марками?

Ћист ≥з в≥дпов≥ддю та св≥тлиною з б≥бл≥отеки надсилай до 30 вересн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 7ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано три набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


Ђ нижковий квест є 8ї

Ќовеньке завданн€ дл€ тих, хто хоче виграти наб≥р книжок в≥д найкращих украњнських видавництв! ¬≥дшукай у б≥бл≥отец≥ пов≥сть-казку —ельми Ћаіерлеф Ђƒивовижн≥ мандри Ќ≥льса з дикими гусьмиї, прочитай ≥ скажи: завд€ки €кому випадку знайшлас€ наречена дл€ гус€ ћартина?

Ћист ≥з в≥дпов≥ддю та св≥тлиною з б≥бл≥отеки надсилай до 31 жовтн€ 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: Ђ нижковий квест є 8ї, а/с 125, м.  ињв, 04050. —еред автор≥в правильних в≥дпов≥дей буде роз≥грано три набори книжок в≥д найкращих украњнських видавництв.


ѕќЋќ∆≈ЌЌя ѕ–ќ ѕ–ќ¬≈ƒ≈ЌЌя

¬сеукрањнського конкурсу Ђ нижковий квестї

1. «агальн≥ положенн€

1.1. ќрган≥затором ¬сеукрањнського конкурсу Ђ нижковий квестї (дал≥ за текстом -  онкурс) Ї “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї (дал≥ Ч ќрган≥затор), що знаходитьс€ за адресою: м.  ињв, бул. Ћес≥ ”крањнки, 3, кв. 49.

¬рученн€ подарунк≥в за п≥дсумками  онкурсу зд≥йснюЇ Ѕлагод≥йний фонд Ђ‘ундац≥€ ƒарини ∆олдакї (дал≥ - ¬иконавець), що знаходитьс€ за адресою: м.  ињв, вул. ¬елика ¬асильк≥вська, 5, оф≥с 27 (FEDORIV Hub).

ƒл€ проведенн€ окремих частин  онкурсу ќрган≥затором та/або ¬иконавцем можуть залучатис€ трет≥ особи.

1.2.  онкурс проводитьс€ на територ≥њ вс≥Їњ ”крањни (кр≥м ј–  рим).

1.3.  онкурс проводитьс€ в пер≥од з 01 березн€ 2015 року по 05 с≥чн€ 2016 року.

1.4. ћета проведенн€  онкурсу:

- попул€ризац≥€ в≥дв≥дуванн€ б≥бл≥отек серед школ€р≥в;

- залученн€ д≥тей в≥ком в≥д 6 до 10 рок≥в до активного читанн€, €к альтернативного виду дозв≥лл€;

- попул€ризац≥€ книжок сучасних ≥ класичних украњнських письменник≥в;

- розширенн€ кола передплатник≥в журналу Ђѕ≥знайко в≥д 6ї.

1.5. ≤нформац≥€ про умови проведенн€  онкурсу розм≥щуютьс€ на сайт≥ ќрган≥затора в розд≥л≥ Ђјкц≥њ та конкурсиї (posnayko.com.ua/reader/akcii) та на сайт≥ ¬иконавц€ у розд≥л≥ zholdak.org/knyzhkovyj-kvest/.  р≥м того, ≥нформац≥ю про  онкурс може бути поширено ќрган≥затором та ¬иконавцем в ≥нший, не заборонений чинним законодавством спос≥б.


2. ”мови участ≥ в  онкурс≥

2.1. ƒо участ≥ у  онкурс≥ запрошуютьс€ д≥ти молодшого шк≥льного в≥ку (в≥д 6 до 10 рок≥в включно) (дал≥ - ”часники), €к≥ над≥слали на адресу ќрган≥затора (04050,  ињв-50. а/с 125) листи з правильними в≥дпов≥д€ми на завданн€, €к≥ щом≥с€чно опубл≥ковуютьс€ у журнал≥ Ђѕ≥знайко в≥д 6ї, єє 3Ц12, 2015 року (дал≥ - ∆урнал).

¬≥дпов≥д≥ на завданн€ стосовно знанн€ сюжету украњнських дит€чих книжок, опубл≥кован≥ у ∆урнал≥, ”часники можуть знайти, скориставшись послугами б≥бл≥отек.

2.2. ƒл€ ”част≥ у  онкурс≥ ”часники повинн≥ над≥слати правильну в≥дпов≥дь на завданн€, опубл≥коване у черговому номер≥ ∆урналу та фото ”часника у б≥бл≥отец≥ чи б≥л€ буд≥вл≥ б≥бл≥отеки не п≥зн≥ше 30 числа кожного м≥с€ц€, у €кому було зд≥йснено випуск в≥дпов≥дного номеру ∆урналу.

2.3. ” лист≥ ”часник повинен зазначити свою повну поштову адресу, повне iмТ€, прiзвище та номер телефону. ¬сi данi мають бути вказанi розбiрливо украњнською чи росiйською мовою.  онверти без зворотньоњ адреси, без зазначенн€ прiзвища та iменi, з невiдповiдним до вимог  онкурсу вмiстом, з нерозбiрливо вказаною адресою, прiзвищем та iменем, а також надiсланi пiзнiше за зазначений у п.2.2. цього ƒоговору термiн до початку жеребкуванн€ (визначаЇтьс€ за поштовим штемпелем), участi в  онкурс≥ не беруть.

2.4. ”часть в  онкурс≥, а саме надсиланн€ лист≥в з в≥дпов≥д€ми на завданн€ ќрган≥затору, означаЇ, що ”часники (њх законн≥ представники) погоджуютьс€ з тим, що њхн≥ ≥мена, пр≥звища, фотограф≥њ, ≥нтервТю та ≥нш≥ матер≥али про них можуть бути публ≥чно оголошен≥ та використан≥ ќрган≥затором та/або ¬иконавцем у будь-€кий спос≥б, що не принижуЇ чест≥ та г≥дност≥ ”часник≥в, на що ”часники  онкурсу (њхн≥ законн≥ представники), дають свою згоду. ”часники  онкурсу (њхн≥ законн≥ представники) погоджуютьс€ брати участь в отриманн≥ подарунк≥в, публ≥чних заходах, що зд≥йснюватимутьс€ ќрган≥затором та ¬иконавцем, давати ≥нтервТю про участь в  онкурс≥, у тому числ≥, по рад≥о та на телебаченн≥, а також у ≥нших засобах масовоњ ≥нформац≥њ, дають свою згоду на участь у фотозйомц≥ та публ≥кац≥њ њхн≥х фотограф≥й з сюжетами про  онкурс без сплати за це жодноњ винагороди. ”с≥ виключн≥ авторськ≥ та сум≥жн≥ права на так≥ ≥нтервТю та на ≥нш≥ матер≥али та обТЇкти авторського та сум≥жного права, створен≥ за участю ”часник≥в та њх законних представник≥в, належатимуть ќрган≥затору та/ або ¬иконавцю. ћаЇтьс€ на уваз≥, що батьки ”часник≥в, €к њхн≥ законн≥ представники своњм дозволом ”часникам на участь у  онкурс≥ висловлюють свою згоду з цим ѕоложенн€м та п≥дтвердили, що ознайомилис€ з ним.

2.5. ”  онкурс≥ заборонено брати участь прац≥вникам та представникам ќрган≥затора та ¬иконавц€, повТ€заним з ними особам, членам родин таких прац≥вник≥в ≥ представник≥в, а також прац≥вникам та представникам будь-€ких ≥нших юридичних ос≥б, €к≥ причетн≥ до орган≥зац≥њ та/або проведенн€  онкурсу, ≥ членам њхн≥х родин. ѕ≥д членами родини маютьс€ на уваз≥ подружж€, д≥ти, батьки, р≥дн≥ сестри та брати.


3. —троки проведенн€  онкурсу

3.1.  онкурс проводитьс€ з 01 березн€ 2015 року по 05 с≥чн€ 2016 року включно.

3.2. ∆еребкуванн€ зд≥йснюЇтьс€ 5-го числа кожного м≥с€ц€ з кв≥тн€ 2015 року по с≥чень 2016 року.


4. ¬изначенн€ ѕереможц≥в та п≥дбитт€ п≥дсумк≥в

4.1. ўом≥с€ц€ за п≥дсумками  онкурсу роз≥груЇтьс€ 10 дит€чих книжок украњнських видавництв.

4.2. ¬изначенн€ ѕереможц≥в  онкурсу проводитиметьс€ 5-го числа кожного м≥с€ц€ з кв≥тн€ 2015 року по с≥чень 2016 року методом жеребкуванн€. « ц≥Їю метою формуЇтьс€ конкурсна ком≥с≥€ в склад≥ 3 ос≥б, €ка проводить в≥дб≥р лист≥в з правильними в≥дпов≥д€ми та серед них визначаЇ 10 ѕереможц≥в щом≥с€ц€ шл€хом роз≥грашу в лототрон≥. —клад ком≥с≥њ визначаЇтьс€ наказом ќрган≥затора.

4.3. ƒо складу конкурсноњ ком≥с≥њ ќрган≥затор маЇ право залучати представник≥в ¬иконавц€.

4.4. ѕерел≥к ѕереможц≥в прот€гом трьох календарних дн≥в з моменту проведенн€ жеребкуванн€ розм≥щуЇтьс€ на сайт≥ ∆урналу posnayko.com та на сайт≥ ¬иконавц€ zholdak.org. ѕереможц≥ ≥нформуютьс€ про перемогу в  онкурс≥ одним ≥з способ≥в: особисто за телефоном та/або поштовим пов≥домленн€м.

4.5. Ќадсиланн€ подарунк≥в ѕереможц€м зд≥йснюЇ ¬иконавець на ≥мТ€ та адресу, вказану ”часником.

4.6. √рошова компенсац≥€ ”часникам  онкурсу за в≥дмову з будь-€ких п≥дстав в≥д подарунк≥в не надаЇтьс€.


5. ѕрик≥нцев≥ положенн€

5.1. ≤нформац≥€ про умови проведенн€  онкурсу розм≥щуЇтьс€ в журналах Ђѕ≥знайко в≥д 6ї єє 3Ц12, 2015, на сайт≥ ∆урналу posnayko.com, на сайт≥ ¬иконавц€ zholdak.org.  р≥м того, ≥нформац≥ю про  онкурс може бути поширено ќрган≥затором та ¬иконавцем в будь-€кий ≥нший, не заборонений чинним законодавством, спос≥б, зокрема шл€хом опубл≥куванн€ в прес≥, оголошенн€ на рад≥о, публ≥кац≥њ у соц≥альних мережах тощо.

5.2. ÷е ѕоложенн€ може бути зм≥нено сп≥льним р≥шенн€м ќрган≥затора та ¬иконавц€ шл€хом прийн€тт€ в≥дпов≥дного наказу по двох п≥дприЇмствах. ≤нформац≥€ про внесенн€ зм≥н до ѕоложенн€ розм≥щуЇтьс€ на ≥нтернет-сайт≥ ќрган≥затора в розд≥л≥ Ђјкц≥њ та конкурсиї: posnayko.com.ua/reader/akcii/, на ≥нтернет-сайт≥ ¬иконавц€ у розд≥л≥ zholdak.org/knyzhkovyj-kvest/, а також може бути поширена ∆урналом в ≥нший, не заборонений чинним законодавством, спос≥б.

5.3. —уперечки, скарги, зауваженн€ ”часник≥в  онкурсу щодо орган≥зац≥њ та проведенн€  онкурсу розгл€даютьс€ конкурсною ком≥с≥Їю.

5.4. ѕитанн€, €к≥ не передбачен≥ цим ѕоложенн€м ≥ стосуютьс€ орган≥зац≥њ та проведенн€  онкурсу, вир≥шуютьс€ уповноваженими представниками ќрган≥затора та ¬иконавц€ в межах, що дозволен≥ чинним законодавством ”крањни.