ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: ѕсихолог≥чн≥ тести дл€ д≥тей

“ест ДћалюЇмо деревоФ

÷ей тест допоможе вам зрозум≥ти прихован≥ особливост≥, страхи, сумн≥ви, риси характеру вашого малюка, його ступ≥нь емоц≥йност≥ та фантаз≥њ.
ѕопрос≥ть дитину намалювати дерево. Ќе втручайтес€ у процес, не допомагайте порадами. ѕ≥сл€ того €к малюнок буде зак≥нчено, уважно роздив≥тьс€ його.

ѕерше враженн€
Ќадзичайно важливе перше враженн€. як≥ емоц≥њ у вас викликаЇ малюнок: сум, рад≥сть, спок≥й, захват, похмурий настр≥й, в≥дчутт€ чогось енерг≥йного чи навпаки? який малюнок: реал≥стичний чи нестандартний, €скравий чи бл≥дий, барвистий чи однотонний? ¬аше перше враженн€ в≥д малюнка передаЇ внутр≥шн≥й стан дитини.

 ольори
«абарвленн€ малюнка розкриваЇ ≥нтелектуальний та емоц≥йний св≥т дитини. якщо малюк обрав стандартн≥ дл€ даноњ теми кольори, то це говорить про нормальний р≥вень його ≥нтелектуального та загального розвитку, адекватне та реал≥стичне сприйн€тт€ д≥йсност≥. Ќестандартн≥ кольори дерева св≥дчать про ориг≥нальне мисленн€ й бурхливу фантаз≥ю.
якщо малюк зобразив дерево, використовуючи лише один простий ол≥вець, це говорить про його низький ≥нтелектуальний р≥вень. ’оча ≥нод≥ це може означати ≥ поганий настр≥й п≥д час малюванн€. ƒитина, €ка використовуЇ похмур≥ кольори, скор≥ш за все, емоц≥йно пригн≥чена ≥, можливо, маЇ проблеми з памТ€ттю.

—товбур
¬≥н символ≥зуЇ внутр≥шн≥й стержень дитини, њњ особист≥сний потенц≥ал. ѕр€мий ≥ р≥вний, правильноњ форми стовбур говорить про те, що малюк упевнений у соб≥, спок≥йний, розсудливий. якщо ваш художник намалював основу стовбура, розширену вл≥во, то в≥н мр≥йник, не дуже р≥шучий. ќснова стовбура, розширена вправо, св≥дчить про надм≥рне благорозумТ€, ц≥леспр€мован≥сть ≥ нав≥ть уперт≥сть у здобутт≥ бажаного. ќкругла ≥ розширена в обидва боки Ц пов≥льн≥сть дитини, в≥дпов≥дальн≥сть ≥ над≥йн≥сть. —товбур, закритий зверху, св≥дчить про ≥мпульсивн≥сть, несформован≥сть абстрактного мисленн€.

 рона
÷€ деталь дерева розкаже про енергетичний потенц≥ал дитини. якщо крона схожа на хмару, то це св≥дчить про високий р≥вень самоконтролю у малюка, обережн≥сть у справах.  рона-круг Ц спок≥йн≥сть, самодостатн≥сть, можливо, егоцентризм.  рона ≥з завитками говорить про життЇрад≥сн≥сть, багатий енергетичний потенц≥ал, почутт€ гумору.  рона з Дкаракул€миФ чи заштрихована Ц про тривожн≥сть, напружен≥сть, невм≥нн€ зосередитис€, нер≥шуч≥сть.ƒата публикац≥њ: 26.09.2016