ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: ¬се дл€ раннього розвитку

ѕазли Ц захопливе й корисне дозв≥лл€

Ќа думку психолог≥в, складанн€ пазл≥в надзвичайно корисне дл€ малюк≥в. —кладанки спри€ють розвитку уваги, образного й лог≥чного мисленн€, вчать правильно сприймати звТ€зок м≥ж частиною та ц≥лим, розвивають др≥бну моторику.

 упуючи пазли, сл≥д керуватис€ в≥ком ≥ р≥внем розвитку дитини. ¬они р≥зн€тьс€ за розм≥ром ≥ к≥льк≥стю елемент≥в, матер≥алами, складн≥стю ≥ розм≥ром к≥нцевого зображенн€.

Kid making floor puzzle

Ќа упаковках пазл≥в здеб≥льшого зазначено обмеженн€ за в≥ком: в≥д 3 рок≥в. ÷е зумовлено тим, що теоретично маленька дитина може проковтнути др≥бну деталь. “а насправд≥ малюк може вправл€тис€ з пазлами й у молодшому в≥ц≥, але поруч обовТ€зково мусить бути хтось ≥з дорослих. “акож вар≥ант дл€ крих≥ток Ц придбати кубики з картинками або великий мТ€кий пазл-килимок.

“рохи старших д≥тлах≥в можна зац≥кавити, вибравши пазли з геро€ми улюблених мультик≥в або симпатичними тваринками. “а зважайте, що персонаж≥в не повинно бути забагато! ƒл€ 4Ц6-р≥чних малюк≥в краще купувати складанки не з фото, а з мальованими картинками Ц њх легше збирати. ѕочинайте з м≥н≥мальноњ к≥лькост≥ деталей, адже завелик≥ пазли швидко втомлюють. Ќе хвилюйтес€ Ц панно з 1000 деталей у вас ≥ще попереду!

Kid and mom making puzzle

ƒитина зможе впоратис€ з пазлом сама т≥льки п≥сл€ того, €к ви разом складете його к≥лька раз≥в.  оли малюк подоросл≥шаЇ, то буде готовий до складних малюнк≥в чи фото з великою к≥льк≥стю деталей. јле й тод≥ в≥н потребуватиме вашоњ допомоги та п≥дтримки. —п≥льне збиранн€ пазл≥в Ц чудовий вар≥ант с≥мейного дозв≥лл€! Ќе забувайте хвалити дитину щоразу, коли вона зак≥нчуЇ зображенн€ Ц незалежно в≥д р≥вн€ його складност≥ та досв≥ду вашого малюка у ц≥й галуз≥. јкцентуйте увагу на тому, що коп≥тка прац€ з багатьма детал€ми дала гарний результат Ц красиву ц≥л≥сну картинку!


ƒата публикац≥њ: 10.02.2017