ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу:  орисне дозв≥лл€

ƒит€чий оздоровчий комплекс ЂЅригантинаї

ƒит€чий оздоровчий комплекс ЂЅригантинаї розташований на п≥вдн≥ сон€чноњ ’ерсонщини ≥ займаЇ 5 гектар≥в упор€дкованоњ т≥нистоњ територ≥њ в санаторн≥й зон≥ причорноморського м≥ста-курорту. ¬ рад≥ус≥ 100 км в≥д табору немаЇ жодного великого чи шк≥дливого п≥дприЇмства.

ћ≥сцевий кл≥мат ≥ природа за своњми характеристиками нагадують всесв≥тньо в≥дому французьку –ив'Їру. –≥дк≥сне поЇднанн€ морськоњ, степовоњ та л≥совоњ кл≥матичних зон створюЇ чудов≥ можливост≥ дл€ загартуванн€, оздоровленн€ ≥ л≥куванн€ д≥тей та п≥дл≥тк≥в. Ќасичене продуктами морських випаровувань, чудовими запахами степових трав ≥ л≥сових кв≥т≥в пов≥тр€ особливо ц≥люще дл€ л≥куванн€ захворювань орган≥в диханн€. …одисто-бромов≥ сполуки та с≥рководень, €ких так багато в затоц≥, спри€ють л≥куванню бронх≥альноњ астми, к≥сного туберкульозу, ревматичних порок≥в серц€.  р≥м того, купатис€ дитина буде на м≥лководд≥ - а це абсолютно безпечно! ќтже, в≥дпочинок у комплекс≥ ЂЅригантинаї стане незабутн≥м.

ћ≥стк≥сть: понад 600 д≥тей прот€гом одн≥Їњ зм≥ни. „отири сучасн≥ кап≥тальн≥ триповерхов≥ спальн≥ корпуси з видом на море, по 150 м≥сць кожен, складаютьс€ з 3- ≥ 4-м≥стних к≥мнат, устаткованих новими мебл€ми. ѕлоща к≥мнат в≥дпов≥даЇ вимогам —≈—. Ќа кожному поверс≥, окремо дл€ хлопчик≥в ≥ д≥вчаток: туалети, санвузли з рукомийниками, душов≥ каб≥ни з пост≥йно на€вною гар€чою водою. ¬ожат≥ та викладач≥ проживають в окремих к≥мнатах поруч ≥з д≥тьми.

’арчуванн€: д≥т€м надаЇтьс€ повноц≥нне збалансоване 5-разове харчуванн€. ‘уршетний вар≥ант ≥з фруктами.

¬ меню: вип≥чка, йогурти, св≥жовичавлен≥ соки, морозиво.

≤нфраструктура: на територ≥њ табору серед зелених насаджень розташован≥ клуб-к≥нотеатр, танцмайданчик, столова, м≥сце дл€ багать, дит€че кафе, фонтанчики з питною водою ≥ центральний фонтан, крит≥ веранди, б≥бл≥отека, тренажерний майданчик, спортивн≥ пол€ (футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, поле дл€ гри в м≥н≥-футбол та регб≥) та ≥гров≥ майданчики, власний устаткований п≥щаний пл€ж, мал≥ арх≥тектурн≥ форми, господарськ≥ споруди.

јквапарк: розташований пр€мо в мор≥, на територ≥њ, що охорон€Їтьс€. —еред розваг - батути, водне поло, г≥рки, водн≥ гойдалки, катапульти, водн≥ атракц≥они.

Ѕасейн: 25*12 м, з п≥д≥гр≥вом ≥ морською водою.

ѕл€ж: власний, устаткований, п≥щаний. Ќа пл€ж≥ розташован≥ сонцезахисн≥ веранди, майданчики, л≥тн≥й душ, фонтанчики з питною водою, розд€галки. ѕл€ж обладнано р€тувальною вишкою ≥ необх≥дним ≥нвентарем. јкватор≥€ з буйками. √либина затоки на в≥дстан≥ 1 км в≥д берегу - до 1 м. ¬ода в затоц≥ насичена йодом.

ћедпункт: каб≥нет л≥кар€, ман≥пул€ц≥йна, процедурний каб≥нет; ≥зол€тор.

ƒит€чий в≥дпочинок (розваги): щоденна веч≥рн€ дискотека, демонстрац≥њ художн≥х ф≥льм≥в ≥ мультф≥льм≥в на сучасн≥й в≥деоапаратур≥, гуртов≥ культурно-розважальн≥ заходи, конкурси, в≥кторини, ≥гри на св≥жому пов≥тр≥ б≥л€ мор€, художн€ самод≥€льн≥сть д≥тей за п≥дтримки спец≥ал≥ст≥в-педагог≥в; робота гуртк≥в за ≥нтересами д≥тей (футбол, волейбол, гурток в≥зажист≥в, туристичний ≥ т.д.).

Ѕезпека: на територ≥њ ƒќ  ЂЅригантинаї орган≥зована спец≥ал≥зована ц≥лодобова охорона.

ƒоњзд детей у таб≥р: пот€г  ињв - ’ерсон, ≥з ’ерсона автобус до —кадовська (1 год. 45 хв. в дороз≥). ¬арт≥сть доњзду - 500 грн дл€ д≥тей до 14 рок≥в ≥ 550 грн - в≥д 14 рок≥в. ¬арт≥сть включаЇ супров≥д, страхуванн€, квитки на пот€г ≥ автобус в обидва боки, сухий пайок на зворотному шл€ху.

—амост≥йно: автобус Ђ ињв - —кадовськї, в≥дправленн€ о 18:00, прибутт€ до —кадовська о 8:00 ранку. ¬арт≥сть квитка - 157 грн.

ƒокументи з собою: дов≥дка про щепленн€, висновок пед≥атра щодо можливост≥ перебуванн€ у ƒќ , ксерокоп≥€ св≥доцтва про народженн€ дитини та паспорта одного з батьк≥в у подв≥йному екземпл€р≥.

ƒетальна ≥нформац≥€ ≥ опис на сайт≥ комплексу: http://www.brigantinacamp.com.uaƒата публикац≥њ: 11.07.2013