Пізнайко

Збагачуймо свою мову цікавими, співучими, влучними новими словами! Прикрашаймо її для наших дітей!
Оновлений, надзвичайно цікавий зараз літературно-художній журнал «Дніпро» запрошує до участі у конкурсі «До ВУС» (Дотепні та Вдалі українські синоніми). До слів, які щомісячно пропонуються на сторінках «Дніпра», потрібно підбирати сучасні синоніми, яких немає у жодному словнику,– гармонійні, запашні, українські. Щоб уся країна їх почула, дивувалася їхній образності, раділа співучості, пишалася ними й ВИКОРИСТОВУВАЛА!
Усі нові синоніми будуть надруковані у журналі, переможцю кожного місяця надаватиметься піврічна передплата на журнал «Дніпро». Прізвища всіх читачів, які поділилися справді цікавими мовними знахідками, будуть надруковані у журналі «Дніпро».

Синоніми надсилаються на електронну адресу: lit-jur-dnipro-vus@kas-ua.com або на поштову: 03055, м. Київ, а/с 12, з позначкою «На конкурс «До ВУС».

Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій (Лист від 20.10.2010 р. № 1.4/18-4026).

institut

Запрошуємо також взяти участь у конкурсі синонімів для дітей та їхніх батьків від журналу «Пізнайко». Детальніше тут /parents/synonym.html