ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

ѕор€док проведенн€ рекламноњ акц≥њ

Ђѕередплата Ц 2019ї.

 

1. «агальн≥ положенн€.

1.1. ÷е ѕоложенн€ визначаЇ пор€док й умови акц≥њ (дал≥ Ц јкц≥€), €ка проводитьс€ “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї (дал≥ Ц –едакц≥€) сп≥льно з ѕартнерами-орган≥заторами серед передплатник≥в журнал≥в ЂДѕ≥знайко в≥д 6Ф Ц дит€чий журналї, ЂДѕ≥знайко в≥д 2 до 6Ф журнал дл€ найменшихї (дал≥ Ц ∆урнали).

1.2. јкц≥€ проводитьс€ з метою попул€ризац≥њ знак≥в дл€ товар≥в ≥ послуг ѕартнер≥в-орган≥затор≥в та “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї.

1.3. ѕартнерами-орган≥заторами (дал≥ Ц ќрган≥затори) јкц≥њ Ї:

 1.3.1. “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї .

1.3.2. “ќ¬ Ђ¬идавнич≥й д≥м Ђѕегасї.

1.3.3. √ќ Ђ”≈  "«елена ’вил€ї.

1.3.4. ≤нтернет-магазин WWW.MAMAZIN.COM.UA

1.3.5. IT Ц компани€. Live Animations Corp

1.3.6. “оргова марка LUDUM

  1.4. ≤нформац≥€ про умови та пор€док проведенн€ јкц≥њ розм≥щуЇтьс€ на сайт≥ www.posnayko.com ≥ стор≥нках соцмереж ‘ейсбук, ≤нстаграм.
 “акож ц≥ дан≥ можуть бути поширен≥ –едакц≥Їю та ќрган≥заторами в ≥нший, не заборонений чинним законодавством ”крањни, спос≥б, зокрема шл€хом опубл≥куванн€ в прес≥, оголошенн€ на рад≥о тощо.

1.5. ≤нформац≥ю про п≥дсумки јкц≥њ (≥мена переможц≥в, а також ≥нш≥ дан≥, €к≥ —торони вважатимуть необх≥дними оприлюднити) буде розм≥щено –едакц≥Їю на сайт≥ www.posnayko.com у розд≥л≥ Ђјкц≥њ та конкурсиї та на стор≥нках соцмереж  ‘ейсбук,  ≤нстаграм .

1.6. ‘акт участ≥ в јкц≥њ Ї п≥дтвердженн€м наданн€ згоди учасником на зб≥р, обробку та використанн€ його персональних даних Ц в≥дпов≥дно до чинного законодавства.

2.      ”мови участ≥ в јкц≥њ.

2.1. ¬ јкц≥њ можуть уз€ти участь ф≥зичн≥ особи  (дал≥ Ц ”часники) в≥ком в≥д 18 рок≥в, €к≥ оформили передплату на будь-€кий ≥з ∆урнал≥в на 2019 р≥к (не менше, н≥ж на 12 календарних м≥с€ц≥в ≥ б≥льше).

2.2. ƒл€ участ≥ в јкц≥њ необх≥дно:

2.2.1 у в≥дд≥ленн≥ поштового звТ€зку ”ƒѕѕ« Ђ”крпоштаї, або через передплатне агентство, або через ѕортмоне, або на сайт≥ www.posnayko.com, або через –едакц≥ю оформити передплату на 2019 р≥к (не менше, н≥ж на 12 календарних м≥с€ц≥в ≥ б≥льше) на будь-€кий ≥з ∆урнал≥в;
2.2.2. направити до 15.01.2019 року на адресу –едакц≥њ* (“ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї, а/с 125, м.  ињв-50, 04050) з позначкою Ђѕередплата-201
9
ї або на електронну скриньку (posnayko-referent@niko.kiev.ua) коп≥ю документа, що п≥дтверджуЇ оформленн€ передплати на будь-€кий ≥з ∆урнал≥в на 2019 р≥к (не менше, н≥ж на  12 календарних м≥с€ц≥в ≥ б≥льше), а саме:
- у раз≥ оформленн€ передплати через в≥дд≥ленн€ поштового зв`€зку ”ƒѕѕ« Ђ”крпоштаї -   коп≥ю абонемента на передплату з в≥дбитком касового апарата про сплату вартост≥ передплати;
- у раз≥ оформленн€ передплати через передплатне агентство Ц коп≥ю плат≥жного дорученн€ (з позначкою банку) про оплату вартост≥ передплати;
- у раз≥ оформленн€ передплати через –едакц≥ю Ц коп≥ю квитанц≥њ, сплаченоњ в повному обс€з≥;
- раз≥ оформленн€ передплати через сайт сл≥д зателефонувати до –едакц≥њ  (067-232-40-34) ≥ п≥дтвердити передплату.

”часники јкц≥њ обов`€зково мають вказати св≥й контактний телефон ≥ електронну адресу.

*ѕоштов≥ в≥дправленн€ зд≥йснюютьс€ за рахунок в≥дправник≥в.

2.3. ѕередплатники, €к≥ отримують ∆урнали безкоштовно, участь в јкц≥њ не беруть.

2.4. ќдин учасник маЇ право лише один раз над≥слати коп≥ю документа, що п≥дтверджуЇ оформленн€ передплати на один журнал на 2018 р≥к. ” раз≥ над≥сланн€ б≥льше одного разу наступн≥ документи до уваги не берутьс€.

3. —троки проведенн€ јкц≥њ.

3.1. јкц≥€ проводитьс€ з 15 листопада 2018 року до 20 с≥чн€ 2019 року на вс≥й територ≥њ ”крањни, кр≥м тимчасово окупованоњ територ≥њ (јвтономна –еспубл≥ка  рим, м. —евастополь, територ≥њ, зазначен≥ в ѕерел≥ку населених пункт≥в, де органи державноњ влади тимчасово не зд≥йснюють або зд≥йснюють не в повному обс€з≥ своњ повноваженн€, затвердженому розпор€дженн€м  аб≥нету ћ≥н≥стр≥в ”крањни
є 1085-р. в≥д 07 листопада 2014 року).

4. ѕор€док визначенн€ переможц≥в

4.1. ѕ≥д час проведенн€ јкц≥њ будуть визначен≥ переможц≥, €к≥ отримають подарунки**.
______

** ѕ≥д подарунком маЇтьс€ на уваз≥ придбанн€ товару за 0,01 грн.


ѕодарунками, €к≥ будуть роз≥гран≥ прот€гом проведенн€ јкц≥њ, Ї:

- еко-сумки в≥д √ќ Ђ”≈  "«елена ’вил€ї - 30 шт.

- книжки в≥д “ќ¬ Ђ¬идавничий д≥м  Ђѕегасї - 48 шт.

- наб≥р з трьох зошит≥в з обкладинками 4-D Ц 150шт., книги Ц 4 шт, наст≥льн≥ г≥ри з доповненою реальн≥стю Ц 5 шт., в≥д IT Ц компани€. Live Animations Corp.

- ≥грашки Ц 10 шт, в≥д магазину WWW.MAMAZIN.COM.UA ;

- наст≥льн≥ ≥гри Ц 10 шт - “оргова марка LUDUM.

4.2. ¬изначенн€ переможц≥в јкц≥њ в≥дбудетьс€ шл€хом проведенн€  роз≥грашу, де беруть участь ус≥ передплатники, €к≥ направили до 20 с≥чн€ 2019 року включно коп≥ю документа, що п≥дтверджуЇ оформленн€ передплати на 2019 р≥к на будь-€кий ≥з ∆урнал≥в. ¬с≥ отриман≥ –едакц≥Їю за€вки на участь в јкц≥њ реЇструютьс€ з присвоЇнн€м особового номера. —писки учасник≥в надаютьс€  ом≥с≥њ.

–оз≥граш в≥дбудетьс€ 25 с≥чн€ 2018 р. в прим≥щенн≥ –едакц≥њ за адресою: м.  ињв,
вул. “ульчинська, 6.

–оз≥граш проводитиметьс€ в≥дкрито. ќсоби, €к≥ бажають бути присутн≥ми на роз≥граш≥, можуть звернутись до –едакц≥њ не менш, €к за три робоч≥ дн≥ до дн€ проведенн€ роз≥грашу за тел. 067-232-40-34 ≥ пов≥домити про свою присутн≥сть.

4.3. –оз≥граш проводитиме  ом≥с≥€. ƒо складу  ом≥с≥њ вход€ть:
4.3.1. ¬≥д “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї: —тепчук ќ. ¬. (в. о. генерального директора), √рицайло Ќ.ќ. (начальник в≥дд≥лу реклами), “атаренко Ќ.ќ. (менеджер з≥ зв`€зк≥в з громадськ≥стю);

4.3.2. ¬≥д √ќ Ђ”≈  "«елена ’вил€ї Ц  арпюк “ет€на;

4.3.3. ¬≥д IT Ц компани€. Live Animations Corp - Ќатал≥€ ѕавленко.

4.4. –езультати проведенн€ роз≥грашу ф≥ксуютьс€ в ѕротокол≥ зас≥данн€  ом≥с≥њ з проведенн€ роз≥грашу. ѕ≥д час проведенн€ роз≥грашу зд≥йснюЇтьс€ в≥део зйомка.

4.5. –едакц≥€ пов≥домл€Ї переможц≥в про виграш телефоном чи листом.

4.6. ќсоба, €ка за результатами роз≥грашу виграла подарунок, зобовТ€зана на вимогу —торони, €ка його даруЇ, надати так≥ документи:
- коп≥њ паспорта (стор≥нки 1 ≥ 2, а також стор≥нка з реЇстрац≥Їю м≥сц€ проживанн€);
- коп≥€ дов≥дки про присвоЇнн€ ≥дентиф≥кац≥йного коду платника податк≥в.

ƒокументи подаютьс€ особисто представнику п≥дприЇмства або направл€ютьс€  факсом.

4.7. ќрган≥затори јкц≥њ несуть витрати на придбанн€ таких подарунк≥в, €к:

- √ќ Ђ”≈  "«елена ’вил€ї - еко-сумки 30 шт;

-  “ќ¬ Ђ¬идавничий д≥м Ђѕегасї - книжки у к≥лькост≥ 48 шт.;

- IT Ц компани€. Live Animations Corp - набори з трьох зошит≥в з обкладинками 4-D Ц 150шт., книги 4 шт, наст≥льн≥ ≥гри Ц 5 шт.

- “оргова марка LUDUM - наст≥льн≥ ≥гри Ц 10 шт .

магазин WWW.MAMAZIN.COM.UA - ≥грашки Ц 10 шт,

 «азначен≥ Ђќрган≥заториї самост≥йно несуть в≥дпов≥дальн≥сть за сплату вс≥х необх≥дних податк≥в.

4.8. ѕодарунки надсилаютьс€ поштою за рахунок –едакц≥њ на адресу, пов≥домлену переможцем прот€гом 60 календарних дн≥в з дати п≥дписанн€  ом≥с≥Їю з проведенн€ роз≥грашу в≥дпов≥дного ѕротоколу (ѕротокол зас≥данн€ ком≥с≥њ з проведенн€ роз≥грашу серед учасник≥в рекламноњ јкц≥њ).

4.9. ѕодарунки, зазначен≥ в п. 4.1 цих ѕравил, залишаютьс€ у власност≥ ќрган≥затор≥в јкц≥њ (також ≥з ними не проводитьс€ додатковий роз≥граш) у раз≥:
- €кщо прот€гом 60 календарних дн≥в з дати п≥дписанн€  ом≥с≥Їю з проведенн€ роз≥грашу в≥дпов≥дного ѕротоколу переможець не пов≥домив адреси, на €ку необх≥дно вислати подарунок, або не забрав подарунок ≥з в≥дд≥ленн€ поштового звТ€зку з причин, €к≥ не залежать в≥д в≥дправника;
- переможець роз≥грашу не надав ус≥х документ≥в, передбачених п. 4.6.

4.10. ѕереможець јкц≥њ, що виграв подарунок, маЇ право за€вити про свою в≥дмову в≥д отриманн€ подарунка. “ака в≥дмова повинна бути направлена на адресу “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал ДѕознайкаФї (а/с 125, м.  ињв-50, 04050) у письмов≥й форм≥ прот€гом 30 календарних дн≥в ≥з моменту отриманн€ пов≥домленн€ про виграш. ѕ≥сл€ направленн€ за€ви про в≥дмову в≥д отриманн€ подарунка переможець јкц≥њ втрачаЇ право на його отриманн€.

4.11. ÷≥ оф≥ц≥йн≥ правила та умови можуть бути зм≥нен≥ та/або доповнен≥ ќрган≥заторами јкц≥њ прот€гом усього терм≥ну проведенн€ рекламноњ јкц≥њ. «м≥ни та/або доповненн€ ќф≥ц≥йних правил та умов рекламноњ јкц≥њ можлив≥ у випадку њх затвердженн€ ќрган≥заторами јкц≥њ й оприлюдненн€ в пор€дку, що визначений дл€ ≥нформуванн€ про правила й умови рекламноњ јкц≥њ. “ак≥ зм≥ни та доповненн€ набувають чинност≥ з моменту опубл≥куванн€, €кщо ≥нше не буде спец≥ально визначено безпосередньо зм≥нами/доповненн€ми до ќф≥ц≥йних правил та умов.

4.12. —уперечки, скарги, зауваженн€ учасник≥в щодо орган≥зац≥њ та проведенн€ јкц≥њ розгл€даютьс€ уповноваженими представниками ќрган≥затор≥в јкц≥њ.

4.13. ќрган≥затори јкц≥њ не несуть в≥дпов≥дальност≥ за роботу в≥дд≥лень поштового звТ€зку (будь-€к≥ поштов≥ помилки, затримки з доставкою поштових в≥дправлень тощо).

4.14. ѕитанн€, що не передбачен≥ цим ѕоложенн€м ≥ стосуютьс€ орган≥зац≥њ та проведенн€ јкц≥њ, вир≥шуютьс€ уповноваженими представниками ќрган≥затор≥в јкц≥њ в межах, що дозволен≥ чинним законодавством ”крањни.

 

ѕ≥дписи стор≥н

“ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї                   ѕартнери-орган≥затори

р/р  26004300311993 в “¬Ѕ¬ є10026/0187 ф≥л≥њ Ц √” по 
м. иЇву та  ињвськ≥й област≥  ј“ Ђќщадбанкї, 
ћ‘ќ 322669, 
код ™ƒ–ѕќ” 24364801.

≤ѕЌ 243648026102, св-во 37564526,

јдреса юридична: 01133, бул. Ћ.”крањнки, 3, оф.49

јдреса дл€ лист≥в: а/с 125 Ђѕ≥знайкої,  ињв Ц 50,

 04050 ƒћ∆ Ђѕознайкаї

“ел. 067-232-40-34

 

 

¬.о. генерального директора

 

____________________________—тепчук ќ.¬.

ћ.ѕ.