ѕ≥знайко
ѕоиск на сайте

«багачуймо свою мову ц≥кавими, сп≥вучими, влучними новими словами! ѕрикрашаймо њњ дл€ наших д≥тей!
ќновлений, надзвичайно ц≥кавий зараз л≥тературно-художн≥й журнал Ђƒн≥прої запрошуЇ до участ≥ у конкурс≥ Ђƒо ¬”—ї (ƒотепн≥ та ¬дал≥ украњнськ≥ синон≥ми). ƒо сл≥в, €к≥ щом≥с€чно пропонуютьс€ на стор≥нках Ђƒн≥праї, потр≥бно п≥дбирати сучасн≥ синон≥ми, €ких немаЇ у жодному словнику,Ц гармон≥йн≥, запашн≥, украњнськ≥. ўоб ус€ крањна њх почула, дивувалас€ њхн≥й образност≥, рад≥ла сп≥вучост≥, пишалас€ ними й ¬» ќ–»—“ќ¬”¬јЋј!
”с≥ нов≥ синон≥ми будуть надрукован≥ у журнал≥, переможцю кожного м≥с€ц€ надаватиметьс€ п≥вр≥чна передплата на журнал Ђƒн≥прої. ѕр≥звища вс≥х читач≥в, €к≥ под≥лилис€ справд≥ ц≥кавими мовними знах≥дками, будуть надрукован≥ у журнал≥ Ђƒн≥прої.

—инон≥ми надсилаютьс€ на електронну адресу: lit-jur-dnipro-vus@kas-ua.com або на поштову: 03055, м.  ињв, а/с 12, з позначкою ЂЌа конкурс Ђƒо ¬”—ї.

 онкурс проходить за п≥дтримки ћ≥н≥стерства осв≥ти ≥ науки ”крањни та ≤нституту ≥нновац≥йних технолог≥й (Ћист в≥д 20.10.2010 р. є 1.4/18-4026).

institut

«апрошуЇмо також вз€ти участь у конкурс≥ синон≥м≥в дл€ д≥тей та њхн≥х батьк≥в в≥д журналу Ђѕ≥знайкої. ƒетальн≥ше тут /parents/synonym.html