Пізнайко

Порядок проведення рекламної акції

«Передплата – 2017».

 

1. Загальні положення.

1.1. Це Положення визначає порядок й умови акції (далі – Акція), яка проводиться ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”» (далі – Редакція) спільно з Партнерами-організаторами серед передплатників журналів «„Пізнайко від 6” – дитячий журнал», «„Пізнайко від 2 до 6” журнал для найменших» (далі – Журнали).

1.2. Акція проводиться з метою популяризації знаків для товарів і послуг Партнерів-організаторів та ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”».

1.3. Партнерами-організаторами (далі – Організатори) Акції є:

1.3.1. ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”» .

1.3.2. Мультимедійне видавництво «Розумники».

1.3.3. Мережа Сімейних Розважальних Комплексів «Ігроленд».

1.3.4. Видавництво «Час Майстрів».

1.3.5. ГО «УЕК "Зелена Хвиля» (за підтримки Всесвітнього Фонду Дикої Природи - WWF)

1.3.6. Майстерня «Будинок Мрій»

1.4. Інформація про умови та порядок проведення Акції розміщується на сайті www.posnayko.com і сторінках соцмереж ВКонтакті, Фейсбук, Твіттер, Инстаграм.
 Також ці дані можуть бути поширені Редакцією та Організаторами в інший, не заборонений чинним законодавством України, спосіб, зокрема шляхом опублікування в пресі, оголошення на радіо тощо.

1.5. Інформацію про підсумки Акції (імена переможців, а також інші дані, які Сторони вважатимуть необхідними оприлюднити) буде розміщено Редакцією на сайті www.posnayko.com у розділі «Акції та конкурси» та в Журналах, на сторінках соцмереж ВКонтакті, Фейсбук, Твіттер, Инстаграм .

1.6. Факт участі в Акції є підтвердженням надання згоди учасником на збір, обробку та використання його персональних даних – відповідно до чинного законодавства.

2. Умови участі в Акції.

2.1. В Акції можуть узяти участь фізичні особи  (далі – Учасники) віком від 18 років, які оформили передплату на будь-який із Журналів на 2017 рік (не менше, ніж на 6, або на 12 календарних місяців і більше).

2.2. Для участі в Акції необхідно:

2.2.1 у відділенні поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта», або через передплатне агентство, або на сайті www.posnayko.com, або через Редакцію оформити передплату на 2017 рік (не менше, ніж на 6, або на 12 календарних місяців і більше) на будь-який із Журналів;

2.2.2. направити до 15.01.2017 року на адресу Редакції* (ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”», а/с 125, м. Київ-50, 04050) з позначкою «Передплата-2017» або на електронну скриньку (posnayko-referent@niko.kiev.ua) копію документа, що підтверджує оформлення передплати на будь-який із Журналів на 2017 рік (не менше, ніж на 6, або на 12 календарних місяців і більше), а саме:
- у разі оформлення передплати через відділення поштового зв`язку УДППЗ «Укрпошта» – копію абонемента на передплату з відбитком касового апарата про сплату вартості передплати;
- у разі оформлення передплати через передплатне агентство – копію платіжного доручення (з позначкою банку) про оплату вартості передплати;
- у разі оформлення передплати через Редакцію – копію квитанції, сплаченої в повному обсязі.
У разі оформлення передплати через сайт слід зателефонувати до Редакції  (067-232-40-34) і підтвердити передплату;

Учасники Акції обов`язково мають вказати свій контактний телефон і електронну адресу.
______

*Поштові відправлення здійснюються за рахунок відправників.

2.3. Передплатники, які отримують Журнали безкоштовно, участь в Акції не беруть.

2.4. Один учасник має право лише один раз надіслати копію документа, що підтверджує оформлення передплати на один журнал на 2017 рік. У разі надіслання більше одного разу наступні документи до уваги не беруться.

3. Строки проведення Акції.

3.1. Акція проводиться з 01 листопада 2016 року до 20 січня 2017 року на всій території України, крім тимчасово окупованої території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, території, зазначені в Переліку населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України
№ 1085-р. від 07 листопада 2014 року).

4. Порядок визначення переможців.

4.1. Під час проведення Акції будуть визначені переможці, які отримають подарунки**.
______

** Під подарунком мається на увазі придбання товару за 0,01 грн.

Подарунками, які будуть розіграні протягом проведення Акції, є:
-- м`які іграшки ГО «УЕК "Зелена Хвиля» на основі договору про співпрацю з Всесвітнім фондом природи   – 30 шт;

-- сертифікати на придбання педагогічної гри «Розумники» -- 50 шт.

--  книжки від видавництва «Час Майстрів» -- 40 шт.;

-- сертифікати на відвідування Сімейного Розважального Комплексу «Ігроленд» -- 60 шт.

-- 3 D паззл Будинок Мрій від Майстерні «Будинок мрій» -- 1 шт. та будинок Феї -- 5 шт.

4.2. Визначення переможців Акції відбудеться шляхом проведення  розіграшу, де беруть участь усі передплатники, які направили до 15 січня 2017 року включно копію документа, що підтверджує оформлення передплати на 2017 рік на будь-який із Журналів. Всі отримані Редакцією заявки на участь в Акції реєструються з присвоєнням особового номера. Списки учасників надаються Комісії.

Розіграш відбудеться 23 січня 2017 р. в приміщенні Редакції за адресою: м. Київ,
вул. Тульчинська, 6.

Розіграш проводитиметься відкрито. Особи, які бажають бути присутніми на розіграші, можуть звернутись до Редакції не менш, як за три робочі дні до дня проведення розіграшу за тел. 067-232-40-34 і повідомити про свою присутність.

4.3. Розіграш проводитиме Комісія. До складу Комісії входять:

4.3.1. Від ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”»: Степчук О. В. (в. о. генерального директора), Грицайло Н.О. (начальник відділу реклами), Зеленкова Н.С. (менеджер зі зв`язків з громадськістю);

4.3.2. Від Мультимедійне видавництво «Розумники» -- Ковцуняк Ганна Василівна (представник методичного відділу);

4.3.3. Від Мережі Сімейних Розважальних Комплексів «Ігроленд» -- Запорожець Ірина (маркетолог);

4.3.4. Від Видавництва «Час Майстрів» Мар`єнко Наталія (менеджер з продажу).

4.3.5. Від  ГО «УЕК "Зелена Хвиля» – Тарасова-Красієва О.С. (представник за довіреністю)

4.3.6. Від Майстерні «Будинок Мрій» -- Юрій Дума

4.4. Результати проведення розіграшу фіксуються в Протоколі засідання Комісії з проведення розіграшу. Під час проведення розіграшу здійснюється відео зйомка.

4.5. Редакція повідомляє переможців про виграш телефоном чи листом.

4.6. Особа, яка за результатами розіграшу виграла подарунок, зобов’язана на вимогу Сторони, яка його дарує, надати такі документи:
- копії паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з реєстрацією місця проживання);
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків.

Документи подаються особисто представнику підприємства або направляються  факсом.

4.7. Організатори Акції несуть витрати на придбання таких подарунків, як:
- ГО «УЕК "Зелена Хвиля»  -- м`які іграшки  у кількості 30 шт;

-- Мультимедійне видавництво «Розумник» -- сертифікати на придбання педагогічної гри «Розумники» у кількості 50 шт.

--  Видавництво «Час Майстрів» -- книжки у кількості 40 шт.;

-- Сімейний Розважальний Комплекс «Ігроленд» -- сертифікати на відвідування у кількості 60 шт.

-- Майстерня Будинок Мрій – сертифікат на Великий будинок – 1 шт та Будинок феї – 5 шт.

Зазначені «Організатори» самостійно несуть відповідальність за сплату всіх необхідних податків.

4.8. Подарунки надсилаються поштою за рахунок Редакції на адресу, повідомлену переможцем протягом 60 календарних днів з дати підписання Комісією з проведення розіграшу відповідного Протоколу (Протокол засідання комісії з проведення розіграшу серед учасників рекламної Акції).

4.9. Подарунки, зазначені в п. 4.1 цих Правил, залишаються у власності Організаторів Акції, що визначені п.4.7(також із ними не проводиться додатковий розіграш) у разі:
- якщо протягом 60 календарних днів з дати підписання Комісією з проведення розіграшу відповідного Протоколу переможець не повідомив адреси, на яку необхідно вислати подарунок, або не забрав подарунок із відділення поштового зв’язку з причин, які не залежать від відправника;
- переможець розіграшу не надав усіх документів, передбачених п. 4.6.

4.10. Переможець Акції, що виграв подарунок, має право заявити про свою відмову від отримання подарунка. Така відмова повинна бути направлена на адресу ТОВ «Дитячий міжнародний журнал „Познайка”» (а/с 125, м. Київ-50, 04050) у письмовій формі протягом 30 календарних днів із моменту отримання повідомлення про виграш. Після направлення заяви про відмову від отримання подарунка переможець Акції втрачає право на його отримання.

4.11. Ці офіційні правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організаторами Акції протягом усього терміну проведення рекламної Акції. Зміни та/або доповнення Офіційних правил та умов рекламної Акції можливі у випадку їх затвердження Організаторами Акції й оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила й умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Офіційних правил та умов.

4.12. Суперечки, скарги, зауваження учасників щодо організації та проведення Акції розглядаються уповноваженими представниками Організаторів Акції.

4.13. Організатори Акції не несуть відповідальності за роботу відділень поштового зв’язку (будь-які поштові помилки, затримки з доставкою поштових відправлень тощо).

4.14. Питання, що не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення Акції, вирішуються уповноваженими представниками Організаторів Акції в межах, що дозволені чинним законодавством України.