Пізнайко

Конкурс для дошкільнят «Малюнок на обкладинку» повертається у 2014 році!Візьми участь у створенні обкладинки улюбленого журналу «Пізнайко від 2 до 6»! Надсилай малюнки на теми:

1. «Чарівна бабуня»: створи портрет улюбленої бабунечки до березневого номеру. Роботи приймаємо до 1 лютого.

2. «Футбольний талісман»: намалюй свого героя до чемпіонату світу для червневої обкладинки. Тільки не перемальовуй бразильського броненосця! Чекаємо роботу до 15 квітня.

3. «Новий друг Пізнайка»: порадуй Головного Борсучка незвичним знайомством. Надішли до 15 липня малюнок тваринки чи власний портрет, і, можливо, у вересні ти впізнаєш його на обкладинці «Пізнайко від 2 до 6».

4. «Машини-помічники»: існує безліч спецмашин – пожежні, медичні, будівельні… А яка твоя найулюбленіша? Малюй та надсилай до 15 жовтня.

Малюнок має бути детальним, виконаним у кольорі. Кожен учасник може намалювати роботу для однієї або всіх номінацій. Більше малюнків – більше шансів на перемогу. До конкурсу допускаються роботи авторів віком від 2 до 6 років.

Малюнки-переможці у номінаціях стануть ескізами до створення м’яких іграшок, що прикрасять обкладинки чотирьох журналів «Пізнайко від 2 до 6» (№ 3, 6, 9, 12) у 2014 році.

Кожна з конкурсних іграшок може стати твоєю. Варто лише взяти участь у благодійному аукціоні на сайті www.posnayko.com.

Аукціони проходитимуть у перші понеділки тих місяців, у які виходитимуть журнали з конкурсними обкладинками. Виставлятиметься лише одна іграшка. Перший аукціон відбудеться 3 березня, другий – 2 червня, третій – 1 вересня, четвертий – 1 грудня з 9 до 21 години. Охочі придбати іграшку під її зображенням залишають коментар із пропонованою сумою. Іграшку отримає той учасник, чия сума буде найбільшою. Сума перераховуватиметься чи надсилатиметься до організації, на підтримку якої проводитиметься аукціон. Інформація про відповідну організацію розміщуватиметься поряд у описі лоту.

Малюнки надсилайте на адресу: «Малюнок на обкладинку», а/с 125, м. Київ-50, 04050.

Обов’язкові дані для конкурсу: телефон, будь-яка контактна адреса електронної пошти, ім’я дитини та дата її народження.

Надсилаючи роботу дитини на конкурс, законний представник дитини тим самим надає згоду на розміщення прізвища, імені, по батькові, місця проживання дитини на сторінках видання «Пізнайко від 2 до 6» журнал для найменших» та на сайті www.posnayko.com