ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

 онкурс дл€ дошк≥льн€т Ђћалюнок на обкладинкуї повертаЇтьс€ у 2014 роц≥!¬≥зьми участь у створенн≥ обкладинки улюбленого журналу Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї! Ќадсилай малюнки на теми:

1. Ђ„ар≥вна бабун€ї: створи портрет улюбленоњ бабунечки до березневого номеру. –оботи приймаЇмо до 1 лютого.

2. Ђ‘утбольний тал≥сманї: намалюй свого геро€ до чемп≥онату св≥ту дл€ червневоњ обкладинки. “≥льки не перемальовуй бразильського броненосц€! „екаЇмо роботу до 15 кв≥тн€.

3. ЂЌовий друг ѕ≥знайкаї: порадуй √оловного Ѕорсучка незвичним знайомством. Ќад≥шли до 15 липн€ малюнок тваринки чи власний портрет, ≥, можливо, у вересн≥ ти вп≥знаЇш його на обкладинц≥ Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї.

4. Ђћашини-пом≥чникиї: ≥снуЇ безл≥ч спецмашин Ц пожежн≥, медичн≥, буд≥вельн≥Е ј €ка тво€ найулюблен≥ша? ћалюй та надсилай до 15 жовтн€.

ћалюнок маЇ бути детальним, виконаним у кольор≥.  ожен учасник може намалювати роботу дл€ одн≥Їњ або вс≥х ном≥нац≥й. Ѕ≥льше малюнк≥в Ц б≥льше шанс≥в на перемогу. ƒо конкурсу допускаютьс€ роботи автор≥в в≥ком в≥д 2 до 6 рок≥в.

ћалюнки-переможц≥ у ном≥нац≥€х стануть еск≥зами до створенн€ мТ€ких ≥грашок, що прикрас€ть обкладинки чотирьох журнал≥в Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї (є 3, 6, 9, 12) у 2014 роц≥.

 ожна з конкурсних ≥грашок може стати твоЇю. ¬арто лише вз€ти участь у благод≥йному аукц≥он≥ на сайт≥ www.posnayko.com.

јукц≥они проходитимуть у перш≥ понед≥лки тих м≥с€ц≥в, у €к≥ виходитимуть журнали з конкурсними обкладинками. ¬иставл€тиметьс€ лише одна ≥грашка. ѕерший аукц≥он в≥дбудетьс€ 3 березн€, другий Ц 2 червн€, трет≥й Ц 1 вересн€, четвертий Ц 1 грудн€ з 9 до 21 години. ќхоч≥ придбати ≥грашку п≥д њњ зображенн€м залишають коментар ≥з пропонованою сумою. ≤грашку отримаЇ той учасник, чи€ сума буде найб≥льшою. —ума перераховуватиметьс€ чи надсилатиметьс€ до орган≥зац≥њ, на п≥дтримку €коњ проводитиметьс€ аукц≥он. ≤нформац≥€ про в≥дпов≥дну орган≥зац≥ю розм≥щуватиметьс€ пор€д у опис≥ лоту.

ћалюнки надсилайте на адресу: Ђћалюнок на обкладинкуї, а/с 125, м.  ињв-50, 04050.

ќбовТ€зков≥ дан≥ дл€ конкурсу: телефон, будь-€ка контактна адреса електронноњ пошти, ≥мТ€ дитини та дата њњ народженн€.

Ќадсилаючи роботу дитини на конкурс, законний представник дитини тим самим надаЇ згоду на розм≥щенн€ пр≥звища, ≥мен≥, по батьков≥, м≥сц€ проживанн€ дитини на стор≥нках виданн€ Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї журнал дл€ найменшихї та на сайт≥ www.posnayko.com