Пізнайко

Увага! Конкурс!

Конкурс авторських робіт в рамках виставки HANDMADE-Expo!

Запрошуємо всіх творчих людей і талановитих дітей взяти участь в традиційних і нових конкурсах "АРТ Країна" і "Арт Країна Kids", фінальний етап яких відбудеться 28 вересня - 1 жовтня 2016 в Києві в Міжнародному виставковому центрі.
Участь у конкурсах "АРТ Країна" і "Арт Країна Kids" - це прекрасна можливість продемонструвати свої найкращі роботи гостям виставки та отримати приємні і корисні для рукодільників подарунки від партнерів та організаторів конкурсу!

handmade_ukr

   Призи та нагороди конкурсу:
Приз глядацьких симпатій - персональна виставка в рамках Міжнародної виставки творчості HANDMADE-Expo весна - 2017.
Гран-прі конкурсу - безкоштовна участь в Міжнародній виставці творчості HANDMADE-Expo весна - 2017 і розміщення реклами в каталозі та електронному каталозі сайті виставки 
www.handmade-expo.com.ua.
Роботи фіналістів конкурсу будуть продемонстровані в рамках осінньої виставки HANDMADE-Expo 28 вересня - 1 жовтня 2016, а автори найкращих творчих робіт будуть відзначені спеціальними дипломами та подарунками партнерів.


   Розділи конкурсу:
"АРТ Країна ВИШИВКА" (вишиті картини, вироби в авторській техніці, авторській розробці)
"АРТ Країна ДЕКОР"  (декорування; декупаж; живопис; вироби з паперу, металу, кераміка, вироби зі скла; скрапбукінг; різьба по дереву, кування; печворк; іграшки, ляльки ручної роботи; флористика)
"АРТ Країна АКСЕСУАРИ" (авторські сумки, аксесуари ручної роботи: валяння, бісероплетіння, кераміка, розпис і т.д.)
"АРТ Країна Kids" (handmade роботи, виконані дітьми у віці від 6 до 15 років. Переможці будуть визначені у двох вікових категоріях 6-9 років, 10-15 років)
Участь в конкурсах безкоштовна. Попередньо проводиться відбір робіт. Відправляйте фотографії робіт на адресу art@tnf.com.ua до 20 вересня з уточненням розділу конкурсу та наступною інформацією: 
   - ім’я автора (якщо це дитяча робота - вік автора);
   - контактний телефон;
   - назва роботи, рік її створення, використані техніки і матеріали;
   - розміри (вертикальний, горизонтальний) роботи;
   - назву, адресу організації (колективу, школи творчості и т.д.), якщо Ви представляєте таку організацію.


Детальніше на сайті http://handmade-expo.com.ua/HM-Expo/artUkraine/