ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

 онкурс Ђ‘отошедеврї до уроку дл€ матусь з фотографуванн€ малюк≥в

ћамус≥, на черз≥ новий конкурс в≥д ѕ≥знайка! ”мови надзвичайно прост≥: зроб≥ть фото, де ваша дитина захоплена улюбленою справою. јле обовТ€зкового дотримуйтес€ ѕ≥знайкових секретних порад! «найти њх можна в уроц≥ з фотографуванн€ малюк≥в, розм≥щеному в рубриц≥ Ђƒл€ батьк≥в ≥ виховател≥вї (журнал Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 2, 2015).

Ќад≥шл≥ть св≥тлину до 28 лютого 2015 року на e-mail: posnayko-creative@niko.kiev.ua або ж роздрукуйте ≥ в≥дправте поштою на адресу: Ђ‘отошедеврї, а/с 125, м.  ињв-50, 04050.

ѕереможц€ буде визначено та про≥нформовано 2 березн€ 2015 року, а результати конкурсу оголошено у кв≥тневому номер≥ журналу Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 4, 2015.

ўасливчик зможе отримати в подарунок профес≥йну фотосес≥ю своЇњ крих≥тки в≥д фотографа  атерини  лименко, www.kateryna-klymenko.com!

‘отосес≥€ триватиме дв≥ години й в≥дбудетьс€ в мальовничому м≥сц≥ Ц на природ≥ чи на одн≥й з колоритних вуличок весн€ного  иЇва. ѕроњзд, проживанн€ та харчуванн€ на час фотосес≥њ подарунком не передбачен≥. ѕереможець може скористатис€ правом на фотосес≥ю до 2 червн€ 2015 року. —в≥й подарунок не можна передаровувати.

 

–езультати фотосес≥њ:

- ус≥ кадри у формат≥ jpg;
- ус≥ кадри в базов≥й обробц≥;
- 20 кадр≥в з ретельною ретушшю.
„ас обробки: 2Ц3 тижн≥.

«а бажанн€м додатков≥ послуги обговорюютьс€ з фотографом та оплачуютьс€ окремо.