Пізнайко

Конкурс «Фотошедевр» до уроку для матусь з фотографування малюків

Мамусі, на черзі новий конкурс від Пізнайка! Умови надзвичайно прості: зробіть фото, де ваша дитина захоплена улюбленою справою. Але обов’язкового дотримуйтеся Пізнайкових секретних порад! Знайти їх можна в уроці з фотографування малюків, розміщеному в рубриці «Для батьків і вихователів» (журнал «Пізнайко від 2 до 6» № 2, 2015).

Надішліть світлину до 28 лютого 2015 року на e-mail: posnayko-creative@niko.kiev.ua або ж роздрукуйте і відправте поштою на адресу: «Фотошедевр», а/с 125, м. Київ-50, 04050.

Переможця буде визначено та проінформовано 2 березня 2015 року, а результати конкурсу оголошено у квітневому номері журналу «Пізнайко від 2 до 6» № 4, 2015.

Щасливчик зможе отримати в подарунок професійну фотосесію своєї крихітки від фотографа Катерини Клименко, www.kateryna-klymenko.com!

Фотосесія триватиме дві години й відбудеться в мальовничому місці – на природі чи на одній з колоритних вуличок весняного Києва. Проїзд, проживання та харчування на час фотосесії подарунком не передбачені. Переможець може скористатися правом на фотосесію до 2 червня 2015 року. Свій подарунок не можна передаровувати.

 

Результати фотосесії:

- усі кадри у форматі jpg;
- усі кадри в базовій обробці;
- 20 кадрів з ретельною ретушшю.
Час обробки: 2–3 тижні.

За бажанням додаткові послуги обговорюються з фотографом та оплачуються окремо.