Пізнайко

Конкурс «Домашній бюджет»
до уроку для матусь із планування сімейного бюджету

Для участі в конкурсі спочатку ознайомтеся з уроком для матусь із планування сімейного бюджету, розміщеним у рубриці «Для батьків і вихователів» (журнал «Пізнайко від 2 до 6» № 3, 2015).

Коли впораєтеся – беріться до виконання завдання. А саме – сплануйте витратну частину місячного бюджету для однієї із запропонованих сімей. Не забудьте про непередбачувані витрати й родинні свята. Якщо суми місячного доходу не вистачає, вирахуйте та обґрунтуйте бажану величину прибутків. Додаткове завдання: вигадайте для обраної сім’ї певну стратегічну ціль, поясніть її важливість трьома-чотирма реченнями та порахуйте, за який час її вдасться досягти, ретельно плануючи і контролюючи витрати.

  • Родина Петренків: батько, мати у відпустці по догляду за дитиною, донька-школярка, син-немовля. Є автомобіль, власна квартира та два хом’ячки. Місячний дохід – 8500 грн.
  • Родина Іванчуків: чоловік, дружина, діти-двійнята (хлопець і дівчина на першому курсі університету), орендують житло, є пес. Місячний дохід – 12 000 грн.

Надсилайте свою роботу до 15 квітня 2015 року на e-mail: posnayko-creative@niko.kiev.ua або поштою на адресу: «Домашній бюджет», а/с 125, м. Київ-50, 04050. У листі просимо зазначити ваші прізвище, ім’я та контактний телефон.

Переможця буде визначено та проінформовано 16 квітня 2015 року, а результати конкурсу оголошено у травневому номері журналу «Пізнайко від 2 до 6».

На переможця чекають безкоштовна професійна консультація з домашньої бухгалтерії від спеціаліста газети «Все про бухгалтерський облік», а також приємні сувеніри: календар і чашка в подарунок!    

Під консультацією мається на увазі телефонна розмова тривалістю 45 хвилин з вищезазначеним спеціалістом щодо оптимізації ваших сімейних витрат і прибутків. Переможець зможе скористатися правом на консультацію до 16 травня 2015 року.