ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

 онкурс Ђƒомашн≥й бюджетї
до уроку дл€ матусь ≥з плануванн€ с≥мейного бюджету

ƒл€ участ≥ в конкурс≥ спочатку ознайомтес€ з уроком дл€ матусь ≥з плануванн€ с≥мейного бюджету, розм≥щеним у рубриц≥ Ђƒл€ батьк≥в ≥ виховател≥вї (журнал Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 3, 2015).

 оли впораЇтес€ Ц бер≥тьс€ до виконанн€ завданн€. ј саме Ц сплануйте витратну частину м≥с€чного бюджету дл€ одн≥Їњ ≥з запропонованих с≥мей. Ќе забудьте про непередбачуван≥ витрати й родинн≥ св€та. якщо суми м≥с€чного доходу не вистачаЇ, вирахуйте та обірунтуйте бажану величину прибутк≥в. ƒодаткове завданн€: вигадайте дл€ обраноњ с≥мТњ певну стратег≥чну ц≥ль, по€сн≥ть њњ важлив≥сть трьома-чотирма реченн€ми та порахуйте, за €кий час њњ вдастьс€ дос€гти, ретельно плануючи ≥ контролюючи витрати.

  • –одина ѕетренк≥в: батько, мати у в≥дпустц≥ по догл€ду за дитиною, донька-школ€рка, син-немовл€. ™ автомоб≥ль, власна квартира та два хомТ€чки. ћ≥с€чний дох≥д Ц 8500 грн.
  • –одина ≤ванчук≥в: чолов≥к, дружина, д≥ти-дв≥йн€та (хлопець ≥ д≥вчина на першому курс≥ ун≥верситету), орендують житло, Ї пес. ћ≥с€чний дох≥д Ц 12 000 грн.

Ќадсилайте свою роботу до 15 кв≥тн€ 2015 року на e-mail: posnayko-creative@niko.kiev.ua або поштою на адресу: Ђƒомашн≥й бюджетї, а/с 125, м.  ињв-50, 04050. ” лист≥ просимо зазначити ваш≥ пр≥звище, ≥мТ€ та контактний телефон.

ѕереможц€ буде визначено та про≥нформовано 16 кв≥тн€ 2015 року, а результати конкурсу оголошено у травневому номер≥ журналу Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї.

Ќа переможц€ чекають безкоштовна профес≥йна консультац≥€ з домашньоњ бухгалтер≥њ в≥д спец≥ал≥ста газети Ђ¬се про бухгалтерський обл≥кї, а також приЇмн≥ сувен≥ри: календар ≥ чашка в подарунок!    

ѕ≥д консультац≥Їю маЇтьс€ на уваз≥ телефонна розмова тривал≥стю 45 хвилин з вищезазначеним спец≥ал≥стом щодо оптим≥зац≥њ ваших с≥мейних витрат ≥ прибутк≥в. ѕереможець зможе скористатис€ правом на консультац≥ю до 16 травн€ 2015 року.