Пізнайко

Підсумки конкурсу «Смачні розваги»

Визначено переможця конкурсу «Смачні розваги» від дитячого журналу «Пізнайко» у мережі ресторанів «Вареничная «Катюша».

Ура, ура! Визначено переможців конкурсу «Смачні розваги»!

З 1 по 31 березня дитячий журнал «Пізнайко» у мережі затишних ресторанів Києва «Вареничная «Катюша» проводив конкурс «Смачні розваги». Для того щоб отримати подарунок, учасник мав завітати до закладу, розв’язати цікавий весняний кросворд та надіслати кодове слово адміністратору групи facebook.com/Posnayko або vk.com/Posnayko.

Щасливими переможцями конкурсу стали:

  1. Ющенко Альона, яка перша розв’язала кросворд і отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та головний подарунок – іграшку з обкладинки журналу «Пізнайко від 2 до 6» № 1, 2014 рік.
  2. Мартиненко Марина отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та розвиваючу гру «Дзиґа «Ну, постривай!»
  3. Дар’я Бурик отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та розвиваючу гру «Лічилки».
  4. Устименко Женя отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та розвиваючу гру «Вивчаємо алфавіт».
  5. Дмитро Зотов отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та розвиваючу гру вивчаємо алфавіт
  6. Умеренко  Олена отримає передплату на 3 місяці на дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6» та розвиваючу гру «Дзиґа «Ну, постривай!»