Пізнайко
«Книжковий квест № 1»

Знайди в бібліотеці книжку Сашка Дерманського «Чудове чудовисько», прочитай її і скажи: від кого і за що Чу отримав п’яту подяку?

Сфотографуйся в улюбленій бібліотеці та надішли світлину разом із відповіддю до 31 березня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 1», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 10 книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 2»

А чи впораєшся ти із завданням «Книжкового квесту № 2»? Знайди в бібліотеці книжку Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди у лісовій школі: Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії», прочитай її та скажи: як забавлялися однокласники в палаці, щоб не заснути?

Сфотографуйся в улюбленій бібліотеці та надішли світлину разом з відповіддю до 30 квітня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 2», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 10 книжок від найкращих українських видавництв. 


«Книжковий квест № 3»


Знайди в бібліотеці книжку Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», прочитай її та скажи: скільки недороблених справ назбиралося в Аліного сусіда Сашка?

Сфотографуйся в улюбленій бібліотеці та надішли світлину разом із відповіддю до 31 травня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 3», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 3 набори книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 4»

Упевнений, що ти впораєшся з новим завданням. Отож прочитай книжку відомого англійського письменника Роальда Дала «Матильда» і скажи: яка надзвичайна здібність Матильди допомогла їй здолати директорку школи пані Транчбул?

Сфотографуйся в улюбленій бібліотеці та надішли світлину разом із відповіддю до 30 червня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 4», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 3 набори книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 5»

Знайди в бібліотеці книжку Джеремі Стронґа «Знамениті сіднички мого братика» (нова назва «Мій братик – телезірка»), прочитай її та скажи: як вилікували від стресу козу Посмітюшку?

Пізнайко чекає листи з відповідями до 31 липня 2015 року на абонентську скриньку. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 3 набори книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 6»

Літо – найкраща пора для читання! Читати можна де завгодно: на пляжі, в парку, на дачі… І ось яке читацьке завдання я пропоную тобі на серпень. Відшукай у найближчій бібліотеці сатиричну казку норвезької письменниці Сінкен Гопп «Диво-крейда», прочитай її так скажи: які три бажання загадав Софус тролю Кумле?

Лист із відповіддю та світлиною з бібліотеки надсилай до 31 серпня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 6», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно 3 набори книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 7»

Прочитай книжку Туве Янсон про мумі-тролів «Комета прилітає» і скажи: як втратив і де знайшов Гемуль свій альбом із колекційними марками?

Лист із відповіддю та світлиною з бібліотеки надсилай до 30 вересня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 7», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно три набори книжок від найкращих українських видавництв.


«Книжковий квест № 8»

Новеньке завдання для тих, хто хоче виграти набір книжок від найкращих українських видавництв! Відшукай у бібліотеці повість-казку Сельми Лаґерлеф «Дивовижні мандри Нільса з дикими гусьми», прочитай і скажи: завдяки якому випадку знайшлася наречена для гуся Мартина?

Лист із відповіддю та світлиною з бібліотеки надсилай до 31 жовтня 2015 року на e-mail: posnayko-english@niko.kiev.ua або на адресу: «Книжковий квест № 8», а/с 125, м. Київ, 04050. Серед авторів правильних відповідей буде розіграно три набори книжок від найкращих українських видавництв.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

Всеукраїнського конкурсу «Книжковий квест»

1. Загальні положення

1.1. Організатором Всеукраїнського конкурсу «Книжковий квест» (далі за текстом - Конкурс) є ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» (далі — Організатор), що знаходиться за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 3, кв. 49.

Вручення подарунків за підсумками Конкурсу здійснює Благодійний фонд «Фундація Дарини Жолдак» (далі - Виконавець), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5, офіс 27 (FEDORIV Hub).

Для проведення окремих частин Конкурсу Організатором та/або Виконавцем можуть залучатися треті особи.

1.2. Конкурс проводиться на території всієї України (крім АР Крим).

1.3. Конкурс проводиться в період з 01 березня 2015 року по 05 січня 2016 року.

1.4. Мета проведення Конкурсу:

- популяризація відвідування бібліотек серед школярів;

- залучення дітей віком від 6 до 10 років до активного читання, як альтернативного виду дозвілля;

- популяризація книжок сучасних і класичних українських письменників;

- розширення кола передплатників журналу «Пізнайко від 6».

1.5. Інформація про умови проведення Конкурсу розміщуються на сайті Організатора в розділі «Акції та конкурси» (posnayko.com.ua/reader/akcii) та на сайті Виконавця у розділі zholdak.org/knyzhkovyj-kvest/. Крім того, інформацію про Конкурс може бути поширено Організатором та Виконавцем в інший, не заборонений чинним законодавством спосіб.


2. Умови участі в Конкурсі

2.1. До участі у Конкурсі запрошуються діти молодшого шкільного віку (від 6 до 10 років включно) (далі - Учасники), які надіслали на адресу Організатора (04050, Київ-50. а/с 125) листи з правильними відповідями на завдання, які щомісячно опубліковуються у журналі «Пізнайко від 6», №№ 3–12, 2015 року (далі - Журнал).

Відповіді на завдання стосовно знання сюжету українських дитячих книжок, опубліковані у Журналі, Учасники можуть знайти, скориставшись послугами бібліотек.

2.2. Для Участі у Конкурсі Учасники повинні надіслати правильну відповідь на завдання, опубліковане у черговому номері Журналу та фото Учасника у бібліотеці чи біля будівлі бібліотеки не пізніше 30 числа кожного місяця, у якому було здійснено випуск відповідного номеру Журналу.

2.3. У листі Учасник повинен зазначити свою повну поштову адресу, повне iм’я, прiзвище та номер телефону. Всi данi мають бути вказанi розбiрливо українською чи росiйською мовою. Конверти без зворотньої адреси, без зазначення прiзвища та iменi, з невiдповiдним до вимог Конкурсу вмiстом, з нерозбiрливо вказаною адресою, прiзвищем та iменем, а також надiсланi пiзнiше за зазначений у п.2.2. цього Договору термiн до початку жеребкування (визначається за поштовим штемпелем), участi в Конкурсі не беруть.

2.4. Участь в Конкурсі, а саме надсилання листів з відповідями на завдання Організатору, означає, що Учасники (їх законні представники) погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути публічно оголошені та використані Організатором та/або Виконавцем у будь-який спосіб, що не принижує честі та гідності Учасників, на що Учасники Конкурсу (їхні законні представники), дають свою згоду. Учасники Конкурсу (їхні законні представники) погоджуються брати участь в отриманні подарунків, публічних заходах, що здійснюватимуться Організатором та Виконавцем, давати інтерв’ю про участь в Конкурсі, у тому числі, по радіо та на телебаченні, а також у інших засобах масової інформації, дають свою згоду на участь у фотозйомці та публікації їхніх фотографій з сюжетами про Конкурс без сплати за це жодної винагороди. Усі виключні авторські та суміжні права на такі інтерв’ю та на інші матеріали та об’єкти авторського та суміжного права, створені за участю Учасників та їх законних представників, належатимуть Організатору та/ або Виконавцю. Мається на увазі, що батьки Учасників, як їхні законні представники своїм дозволом Учасникам на участь у Конкурсі висловлюють свою згоду з цим Положенням та підтвердили, що ознайомилися з ним.

2.5. У Конкурсі заборонено брати участь працівникам та представникам Організатора та Виконавця, пов’язаним з ними особам, членам родин таких працівників і представників, а також працівникам та представникам будь-яких інших юридичних осіб, які причетні до організації та/або проведення Конкурсу, і членам їхніх родин. Під членами родини маються на увазі подружжя, діти, батьки, рідні сестри та брати.


3. Строки проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться з 01 березня 2015 року по 05 січня 2016 року включно.

3.2. Жеребкування здійснюється 5-го числа кожного місяця з квітня 2015 року по січень 2016 року.


4. Визначення Переможців та підбиття підсумків

4.1. Щомісяця за підсумками Конкурсу розігрується 10 дитячих книжок українських видавництв.

4.2. Визначення Переможців Конкурсу проводитиметься 5-го числа кожного місяця з квітня 2015 року по січень 2016 року методом жеребкування. З цією метою формується конкурсна комісія в складі 3 осіб, яка проводить відбір листів з правильними відповідями та серед них визначає 10 Переможців щомісяця шляхом розіграшу в лототроні. Склад комісії визначається наказом Організатора.

4.3. До складу конкурсної комісії Організатор має право залучати представників Виконавця.

4.4. Перелік Переможців протягом трьох календарних днів з моменту проведення жеребкування розміщується на сайті Журналу posnayko.com та на сайті Виконавця zholdak.org. Переможці інформуються про перемогу в Конкурсі одним із способів: особисто за телефоном та/або поштовим повідомленням.

4.5. Надсилання подарунків Переможцям здійснює Виконавець на ім’я та адресу, вказану Учасником.

4.6. Грошова компенсація Учасникам Конкурсу за відмову з будь-яких підстав від подарунків не надається.


5. Прикінцеві положення

5.1. Інформація про умови проведення Конкурсу розміщується в журналах «Пізнайко від 6» №№ 3–12, 2015, на сайті Журналу posnayko.com, на сайті Виконавця zholdak.org. Крім того, інформацію про Конкурс може бути поширено Організатором та Виконавцем в будь-який інший, не заборонений чинним законодавством, спосіб, зокрема шляхом опублікування в пресі, оголошення на радіо, публікації у соціальних мережах тощо.

5.2. Це Положення може бути змінено спільним рішенням Організатора та Виконавця шляхом прийняття відповідного наказу по двох підприємствах. Інформація про внесення змін до Положення розміщується на інтернет-сайті Організатора в розділі «Акції та конкурси»: posnayko.com.ua/reader/akcii/, на інтернет-сайті Виконавця у розділі zholdak.org/knyzhkovyj-kvest/, а також може бути поширена Журналом в інший, не заборонений чинним законодавством, спосіб.

5.3. Суперечки, скарги, зауваження Учасників Конкурсу щодо організації та проведення Конкурсу розглядаються конкурсною комісією.

5.4. Питання, які не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення Конкурсу, вирішуються уповноваженими представниками Організатора та Виконавця в межах, що дозволені чинним законодавством України.