ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

јкц≥€ Ђ«≥ркова книга розвиткуї

„итаючи журнал Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї прот€гом усього 2014 року, збирайте ус≥ 12 частин Ђ«≥рковоњ книги розвиткуї* вашоњ дитини ≥ отримуйте електромотоцикл MINI DUCATI та конструктори Lego у подарунок. 

* Ђ«≥ркова книга розвиткуї Ц це чотири додатков≥ стор≥нки, €к≥ будуть вилучатис€ з журналу та скр≥плюватис€ в окрему книгу дл€ подальшого внесенн€ до нењ ц≥кавих факт≥в ≥ ситуац≥й ≥з житт€ дитини.

«≥ркова книга складатиметьс€ з обкладинки (отриманоњ з першого номеру журналу Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї за 2014 р≥к) та 48 стор≥нок, отриманих прот€гом року (є 1Ц12, 2014 р≥к)”мови участ≥ в акц≥њ:

  1. ѕередплат≥ть журнал Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї на 2014 р≥к будь-€ким ≥з зазначених способ≥в: у редакц≥њ за телефоном (044) 468-21-58, на сайт≥ www.posnayko.com, у будь-€кому поштовому в≥дд≥ленн≥ ”крањни або через передплатне агентство.
  2. ѕрот€гом року збирайте Ђ«≥ркову книгу розвиткуї вашоњ дитини ≥з 12 частин.
  3. Ќад≥шл≥ть до 10 с≥чн€ 2015 року в≥дпов≥дь на запитанн€, €ке буде опубл≥ковано у журнал≥ Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 12, 2014, разом ≥з коп≥Їю передплатного абонемента або чека.
  4. —еред ус≥х учасник≥в, €к≥ над≥шлють в≥дпов≥д≥ на запитанн€, буде роз≥грано один електромотоцикл MINI DUCATI та 10 конструктор≥в Lego в≥д магазину дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua. –оз≥граш проводитиметьс€ 15 с≥чн€ 2015 року на територ≥њ редакц≥њ “ќ¬ Ђƒћ∆ Дѕ≥знайко"ї у присутност≥ незалежного жур≥. –езультати роз≥грашу будуть опубл≥кован≥ на сайт≥ posnayko.com у розд≥л≥ Ђјкц≥њ та конкурсиї, а також у журнал≥ Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 2, 2015.

¬ажливо:

  1. ¬ акц≥њ беруть участь ф≥зичн≥ особи в≥ком в≥д 18 рок≥в.
  2. ќдин учасник маЇ право над≥слати лише один комплект в≥дпов≥д≥ та коп≥њ передплатного абонемента або чека.
  3. ѕередплатники, €к≥ отримують журнал безкоштовно, участ≥ в акц≥њ не беруть.
  4. ”часник акц≥њ гарантуЇ наданн€ достов≥рних даних щодо своЇњ особи та щодо передплати.


 

ѕор€док проведенн€ акц≥њ Ђ«≥ркова книга розвиткуї “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї сп≥льно з магазином дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua (ѕовн≥ положенн€ акц≥њ )

1. «агальн≥ положенн€.

1.1 ÷е ѕоложенн€ (дал≥ - ѕоложенн€) визначаЇ пор€док та умови проведенн€ акц≥њ, €ку проводить “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї (дал≥ - –едакц≥€) сп≥льно з магазином дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua серед передплатник≥в журналу Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї - журнал дл€ найменшихї (дал≥ - ∆урнал).

1.2 јкц≥€ проводитьс€ на вс≥й територ≥њ ”крањни з метою попул€ризац≥њ знак≥в дл€ товар≥в Ђѕ≥знайкої та магазину дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua.

1.3 ќрган≥затором акц≥њ Ї “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї.

1.4 ≤нформац≥ю про умови проведенн€ акц≥њ розм≥щено на сайт≥ www.posnayko.com, а також вона може бути розповсюджена –едакц≥Їю та магазином дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua в ≥нший незаборонений чинним законодавством ”крањни спос≥б, зокрема шл€хом публ≥кац≥њ в прес≥, оголошенн€ на рад≥о тощо.

1.5 ќсоби, €к≥ беруть участь в акц≥њ, погоджуютьс€, що “ќ¬ Ђƒит€чий м≥жнародний журнал Ђѕознайкаї маЇ право використовувати њхн≥ персональн≥ дан≥ (у т.ч. ѕ≤Ѕ).

2. ”мови участ≥ в акц≥њ.

2.1 ¬ акц≥њ можуть вз€ти участь ф≥зичн≥ особи в≥ком в≥д 18 рок≥в, €к≥ оформили передплату на Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї - журнал дл€ найменшихї не менше н≥ж на 12 календарних м≥с€ц≥в, починаючи з с≥чн€ 2014 року (дал≥ - ”часники).

2.2 ƒл€ участ≥ в акц≥њ необх≥дно:

2.2.1 ѕередплатити журнал Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї - журнал дл€ найменшихї на 2014 р≥к будь-€ким ≥з зазначених способ≥в:у редакц≥њ за телефоном (044) 468-21-58, на сайт≥ www.posnayko.com, у будь-€кому поштовому в≥дд≥ленн≥ ”крањни або через передплатне агентство.

2.2.2 ѕрот€гом року збирати та заповнювати книгу розвитку дитини ≥з 12 частин.

2.2.3 Ќад≥слати до 10 с≥чн€ 2015 року в≥дпов≥дь на запитанн€, €ке буде опубл≥ковано у журнал≥ Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї є 12, 2014, разом ≥з коп≥Їю передплатного абонемента або чека.

2.3 ¬≥дпов≥дальн≥сть за достов≥рн≥сть наданих даних несе учасник акц≥њ зг≥дно з чинним законодавством ”крањни.

2.4 ѕередплатники, €к≥ отримують ∆урнал безкоштовно, участ≥ в акц≥њ не беруть.

3. —троки проведенн€ акц≥њ.

3.1 јкц≥€ проводитьс€ з Ђ01ї с≥чн€ 2014 року по Ђ31ї с≥чн€ 2015 року на вс≥й територ≥њ ”крањни.

3.2 Ћисти ≥з в≥дпов≥д€ми на запитанн€ та коп≥€ми передплатних абонемент≥в або чек≥в в≥д ”часник≥в приймаютьс€ до 10 с≥чн€ 2015 року включно.

3.3 –оз≥граш 1 електромотоцикла MINI DUCATI та 10 конструктор≥в Lego в≥дбудетьс€ 15 с≥чн€ 2015 року.

3.4 Ќагородженн€ переможц≥в в≥дбудетьс€ 16 с≥чн€ 2015 року.

4. ѕрик≥нцев≥ положенн€.

4.1 ÷е ѕоложенн€ може бути зм≥нене сп≥льним р≥шенн€м –едакц≥њ та магазину дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua шл€хом прийн€тт€ в≥дпов≥дного наказу.

4.2 ≤нформац≥€ про внесенн€ зм≥н до ѕоложенн€ розм≥щуЇтьс€ на сайт≥ –едакц≥њ posnayko.com.ua, а також може бути розповсюджена –едакц≥Їю та магазином дит€чих товар≥в UATOYS.com.ua в ≥нший незаборонений чинним законодавством спос≥б.

4.3 —уперечки, скарги, зауваженн€ учасник≥в щодо орган≥зац≥њ та проведенн€ акц≥њ розгл€даютьс€ уповноваженими представниками —тор≥н.

4.4 ѕитанн€, що не передбачен≥ цим ѕоложенн€м ≥ стосуютьс€ орган≥зац≥њ та проведенн€ акц≥њ, вир≥шуютьс€ уповноваженими представниками —тор≥н у межах, що дозволен≥ чинним законодавством ”крањни.