Пізнайко

Акція «Зіркова книга розвитку»

Читаючи журнал «Пізнайко від 2 до 6» протягом усього 2014 року, збирайте усі 12 частин «Зіркової книги розвитку»* вашої дитини і отримуйте електромотоцикл MINI DUCATI та конструктори Lego у подарунок. 

* «Зіркова книга розвитку» – це чотири додаткові сторінки, які будуть вилучатися з журналу та скріплюватися в окрему книгу для подальшого внесення до неї цікавих фактів і ситуацій із життя дитини.

Зіркова книга складатиметься з обкладинки (отриманої з першого номеру журналу «Пізнайко від 2 до 6» за 2014 рік) та 48 сторінок, отриманих протягом року (№ 1–12, 2014 рік)Умови участі в акції:

  1. Передплатіть журнал «Пізнайко від 2 до 6» на 2014 рік будь-яким із зазначених способів: у редакції за телефоном (044) 468-21-58, на сайті www.posnayko.com, у будь-якому поштовому відділенні України або через передплатне агентство.
  2. Протягом року збирайте «Зіркову книгу розвитку» вашої дитини із 12 частин.
  3. Надішліть до 10 січня 2015 року відповідь на запитання, яке буде опубліковано у журналі «Пізнайко від 2 до 6» № 12, 2014, разом із копією передплатного абонемента або чека.
  4. Серед усіх учасників, які надішлють відповіді на запитання, буде розіграно один електромотоцикл MINI DUCATI та 10 конструкторів Lego від магазину дитячих товарів UATOYS.com.ua. Розіграш проводитиметься 15 січня 2015 року на території редакції ТОВ «ДМЖ „Пізнайко"» у присутності незалежного журі. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті posnayko.com у розділі «Акції та конкурси», а також у журналі «Пізнайко від 2 до 6» № 2, 2015.

Важливо:

  1. В акції беруть участь фізичні особи віком від 18 років.
  2. Один учасник має право надіслати лише один комплект відповіді та копії передплатного абонемента або чека.
  3. Передплатники, які отримують журнал безкоштовно, участі в акції не беруть.
  4. Учасник акції гарантує надання достовірних даних щодо своєї особи та щодо передплати.


 

Порядок проведення акції «Зіркова книга розвитку» ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» спільно з магазином дитячих товарів UATOYS.com.ua (Повні положення акції )

1. Загальні положення.

1.1 Це Положення (далі - Положення) визначає порядок та умови проведення акції, яку проводить ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» (далі - Редакція) спільно з магазином дитячих товарів UATOYS.com.ua серед передплатників журналу «Пізнайко від 2 до 6» - журнал для найменших» (далі - Журнал).

1.2 Акція проводиться на всій території України з метою популяризації знаків для товарів «Пізнайко» та магазину дитячих товарів UATOYS.com.ua.

1.3 Організатором акції є ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка».

1.4 Інформацію про умови проведення акції розміщено на сайті www.posnayko.com, а також вона може бути розповсюджена Редакцією та магазином дитячих товарів UATOYS.com.ua в інший незаборонений чинним законодавством України спосіб, зокрема шляхом публікації в пресі, оголошення на радіо тощо.

1.5 Особи, які беруть участь в акції, погоджуються, що ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» має право використовувати їхні персональні дані (у т.ч. ПІБ).

2. Умови участі в акції.

2.1 В акції можуть взяти участь фізичні особи віком від 18 років, які оформили передплату на «Пізнайко від 2 до 6» - журнал для найменших» не менше ніж на 12 календарних місяців, починаючи з січня 2014 року (далі - Учасники).

2.2 Для участі в акції необхідно:

2.2.1 Передплатити журнал «Пізнайко від 2 до 6» - журнал для найменших» на 2014 рік будь-яким із зазначених способів:у редакції за телефоном (044) 468-21-58, на сайті www.posnayko.com, у будь-якому поштовому відділенні України або через передплатне агентство.

2.2.2 Протягом року збирати та заповнювати книгу розвитку дитини із 12 частин.

2.2.3 Надіслати до 10 січня 2015 року відповідь на запитання, яке буде опубліковано у журналі «Пізнайко від 2 до 6» № 12, 2014, разом із копією передплатного абонемента або чека.

2.3 Відповідальність за достовірність наданих даних несе учасник акції згідно з чинним законодавством України.

2.4 Передплатники, які отримують Журнал безкоштовно, участі в акції не беруть.

3. Строки проведення акції.

3.1 Акція проводиться з «01» січня 2014 року по «31» січня 2015 року на всій території України.

3.2 Листи із відповідями на запитання та копіями передплатних абонементів або чеків від Учасників приймаються до 10 січня 2015 року включно.

3.3 Розіграш 1 електромотоцикла MINI DUCATI та 10 конструкторів Lego відбудеться 15 січня 2015 року.

3.4 Нагородження переможців відбудеться 16 січня 2015 року.

4. Прикінцеві положення.

4.1 Це Положення може бути змінене спільним рішенням Редакції та магазину дитячих товарів UATOYS.com.ua шляхом прийняття відповідного наказу.

4.2 Інформація про внесення змін до Положення розміщується на сайті Редакції posnayko.com.ua, а також може бути розповсюджена Редакцією та магазином дитячих товарів UATOYS.com.ua в інший незаборонений чинним законодавством спосіб.

4.3 Суперечки, скарги, зауваження учасників щодо організації та проведення акції розглядаються уповноваженими представниками Сторін.

4.4 Питання, що не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення акції, вирішуються уповноваженими представниками Сторін у межах, що дозволені чинним законодавством України.