Пізнайко

Акція «Відкривай нові землі з Пізнайком»

Читаючи журнал «Пізнайко від 6» протягом усього 2014 року, збирайте усі 12 частин величезної карти скарбів і пригод* і матимеш можливість виграти  сімейну подорож у теплі краї!

* Карта скарбів і пригод – це величезна карта світу розміром 164 см х 83,4 см із великою кількістю цікавих фактів, яка складатиметься із 12 частин, кожну з яких буде розміщена на двох сторінках для подальшого вилучення і складання. За допомогою карти дитина вивчає країни та столиці світу, знайомиться з тваринами, що проживають в певному регіоні та з традиціями світу. (Журнал «Пізнайко від 6», № 1–12 за 2014 рік).

Умови участі в акції

1.      Передплатіть журнал «Пізнайко від 6» на 2014 рік будь-яким із зазначених способів: у редакції за телефоном (044) 468-21-58, на сайті www.posnayko.com, у будь-якому поштовому відділенні України або через передплатне агентство.

2.      Протягом року збирайте карту світу з 12 частин.

3.      Надішліть до 25 січня 2015 року відповіді на 12 запитань до карти скарбів і пригод, які будуть опубліковані у журналі «Пізнайко від 6» № 12, 2014, разом із копією передплатного абонемента або чека.

4.      Серед усіх учасників, які надішлють правильні відповіді на запитання, буде розіграна СУПЕРПОДОРОЖ* для всієї родини від туристичного оператора сімейних подорожей «Геніальні діти». Розіграш проводитиметься 2 лютого 2015 року на території редакції ТОВ «ДМЖ „Пізнайко"» у присутності незалежного журі. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті posnayko.com у розділі «Акції та конкурси», а також у журналі «Пізнайко від 6» № 2, 2015.

5.  Серед участників акції будут розіграні 10 додаткових подарунків** - неймовірні конструктори "Lego" для хлопчиків та дівчаток.

 * Суперподорож – це поїздка до Греції для 3 осіб на 7 днів у 5* готель зі сніданками, придбана Учасником акції за 0,01 грн у ТО «Геніальні діти». 

** Під подарунком мається на увазі придбання товару за 0,01 грн.

 

Важливо:

1.      В акції беруть участь фізичні особи віком від 18 років.

2.      Один учасник має право надіслати лише один комплект відповідей та копії передплатного абонемента або чека.

3.      Передплатники, які отримують журнал безкоштовно, участь у акції не беруть.

4.      Учасник акції гарантує надання достовірних даних щодо своєї особи та щодо передплати.


 

Порядок проведення акції «Відкривай нові землі з Пізнайком» ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» спільно з ТО «Геніальні діти» (Повні положення акції )

1. Загальні положення.

1.1 Це Положення (далі - Положення) визначає порядок та умови проведення акції, яку проводить ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» (далі - Редакція) спільно з ТО «Геніальні діти» серед передплатників журналу «Пізнайко від 6» - дитячий журнал» (далі - Журнал).

1.2 Акція проводиться на всій території України з метою популяризації знаків для товарів «Пізнайко» та послуг ТО «Геніальні діти».

1.3 Організатором акції є ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка».

1.4 Інформацію про умови проведення акції розміщено на сайті www.posnayko.com, а також вона може бути розповсюджена Редакцією та ТО «Геніальні діти» в інший незаборонений чинним законодавством України спосіб, зокрема шляхом публікації в пресі, оголошення на радіо тощо.

1.5 Особи, які беруть участь в акції, погоджуються, що ТОВ «Дитячий міжнародний журнал «Познайка» має право використовувати їхні персональні дані (у т.ч. ПІБ).

2. Умови участі в акції.

2.1 В акції можуть взяти участь фізичні особи віком від 18 років, які оформили передплату на «Пізнайко від 6» - дитячий журнал» не менше ніж на 12 календарних місяців, починаючи з січня 2014 року (далі - Учасники).

2.2 Для участі в акції необхідно:

2.2.1 Передплатити журнал «Пізнайко від 6» на 2014 рік будь-яким із зазначених способів: у редакції за телефоном (044) 468-21-58, на сайті www.posnayko.com, у будь-якому поштовому відділенні України або через передплатне агентство.

2.2.2 Протягом року збирати карту світу із 12 частин.

2.2.3 Надіслати до 25 січня 2015 року відповіді на 12 запитань до карти скарбів і пригод, які будуть опубліковані у журналі «Пізнайко від 6» № 12, 2014, разом із копією передплатного абонемента або чека.

2.3 Відповідальність за достовірність наданих даних несе учасник акції згідно з чинним законодавством України.

2.4 Передплатники, які отримують Журнал безкоштовно, участі в акції не беруть.

3. Строки проведення акції.

3.1 Акція проводиться з «01» січня 2014 року по «31» січня 2015 року на всій території України.

3.2 Листи із відповідями на запитання та копіями передплатних абонементів або чеків від Учасників приймаються до 25 січня 2015 року включно.

3.3 Розіграш подорожі від ТО «Геніальні діти» відбудеться 2 лютого 2015 року.

3.4 Нагородження переможця відбудеться 3 лютого 2015 року.

4. Прикінцеві положення.

4.1 Це Положення може бути змінено спільним рішенням Редакції та ТО «Геніальні діти» шляхом прийняття відповідного наказу.

4.2 Інформація про внесення змін до Положення розміщується на сайті Редакції posnayko.com.ua, а також може бути розповсюджена Редакцією та ТО «Геніальні діти» в інший незаборонений чинним законодавством спосіб.

4.3 Суперечки, скарги, зауваження учасників щодо організації та проведення акції розглядаються уповноваженими представниками Сторін.

4.4 Питання, що не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення акції, вирішуються уповноваженими представниками Сторін у межах, що дозволені чинним законодавством України.