Пізнайко

Пізнайко на зустрічі з Григорієм Фальковичем у музеї М. Булгакова

Теплого весняного вечора 17 березня 2012 року Пізнайко вирушив до музею Булгакова. Поет Григорій Фалькович зустрічався там зі своїми читачами і запросив на ці сходини і нашого борсучка.

встреча

Зустріч з одним зі своїх улюблених поетів перевершила всі сподівання Пізнайка. Насамперед усі зіграли у гру-знайомство. Потім діти і дорослі читали вірші Григорія Фальковича, розмовляли з поетом на філософські теми (наприклад, про те, що таке дотепний вік або чим відрізняється мрія від мети). Григорій Фалькович відповів на безліч запитань своїх допитливих читачів: звідки береться натхнення, як пишуться веселі вірші, як стати феєю або винайти антигравітацію...

встреча

встреча

встреча

Після автограф-сесії усіх чекав ще один приємний сюрприз – магічна екскурсія музеєм. Гості відвідали сім кімнат, де колись мешкала родина відомого письменника, пройшли крізь шафу (неначе у «Хроніках Нарнії»), а в одному із дзеркал побачили хуртовину і безкрає зоряне небо.

Пізнайко дякує Григорію Фальковичу, працівникам музею, усім присутнім дітям і батькам за чудовий вечір!

P.S. Зустрічі з дитячими письменниками у музеї Булгакова вже є традиційними і відбуваються кожну третю суботу місяця. Діти та їхні батьки до цього вже познайомилися із Олександром Дерманським і Зіркою Мензатюк.