Пізнайко

Шановні художники!

Пізнайко із задоволенням знайомиться з новими художниками. Він переглядає всі надіслані портфоліо, а ті, що особливо сподобалися, зберігає в папочку «Мої улюблені художники». Коли Пізнайко підбирає для нового художника цікаве завдання, він зв'язується з ним. Так починається тривала співпраця і вічна дружба. Після виходу журналу із друку Пізнайко неодмінно надсилає художнику авторський примірник, і, звісно ж, гонорар.

СУВОРІ ПРАВИЛА ПІЗНАЙКА ДЛЯ ХУДОЖНИКІВ

  • Перш ніж надсилати портфоліо Пізнайкові, зазирніть на його сайт до розділу «Журнали». Перегляньте приклади оформлення розворотів, стиль ілюстрування, щоб переконатися, що ви малюєте в такій самій тематиці.
  • Важливо! Пам'ятайте, що журнальна ілюстрація відрізняється від книжкової. Розворот журналу – це вдале поєднання малюнка й тексту, яке досягається за рахунок уміння закомпонувати, гри з текстом, шрифтових рішень. Якщо ви до цього малювали лише на полях зошита, можливо, поки ще зарано писати Пізнайкові. Малюнки для дітей і нібито-це-намалювала-дитина – це дві різні речі. Ілюстрації для дітей мають виконуватися з душею, динамічністю й приємною для ока деталізацією.
  • Пізнайко може відзвітуватися про одержання вашого портфоліо, але він не зобов’язаний коментувати, ставити оцінки вашим роботам або пояснювати, чому вони йому не підійшли.
  • Якщо у Пізнайка є сумніви щодо того, чи зможете ви малювати журнальні ілюстрації, він може запропонувати виконати пробне завдання. Пробний малюнок не оплачується, але до нього й не ставляться вимоги щодо часу виконання, техніки й сюжету.
  • Надсилаючи свої роботи або посилання на портфоліо Пізнайкові, не забудьте вказати координати (e-mail, телефон), за якими можна з вами зв'язатися.
  • Порфоліо на розгляд приймаються у будь-якому форматі: .jpg, .pdf або посилання на ваші онлайн-галереї. Враховуйте лише те, що поштовий сервер Пізнайка не гумовий, і прикріплювати більше 20 мегабайт до одного листа не варто. Ідеальний розмір вкладень – до 10 мегабайт.
  • Усі питання щодо розміру гонорарів обговорюються після прийняття рішення про співпрацю з художником.

Приклади своїх робіт надсилайте Пізнайкові на електронну пошту:

posnayko-english@niko.kiev.ua