ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

Ўановн≥ художники!

ѕ≥знайко ≥з задоволенн€м знайомитьс€ з новими художниками. ¬≥н перегл€даЇ вс≥ над≥слан≥ портфол≥о, а т≥, що особливо сподобалис€, збер≥гаЇ в папочку Ђћоњ улюблен≥ художникиї.  оли ѕ≥знайко п≥дбираЇ дл€ нового художника ц≥каве завданн€, в≥н зв'€зуЇтьс€ з ним. “ак починаЇтьс€ тривала сп≥впрац€ ≥ в≥чна дружба. ѕ≥сл€ виходу журналу ≥з друку ѕ≥знайко неодм≥нно надсилаЇ художнику авторський прим≥рник, ≥, зв≥сно ж, гонорар.

—”¬ќ–≤ ѕ–ј¬»Ћј ѕ≤«Ќј… ј ƒЋя ’”ƒќ∆Ќ» ≤¬

  • ѕерш н≥ж надсилати портфол≥о ѕ≥знайков≥, зазирн≥ть на його сайт до розд≥лу Ђ∆урналиї. ѕерегл€ньте приклади оформленн€ розворот≥в, стиль ≥люструванн€, щоб переконатис€, що ви малюЇте в так≥й сам≥й тематиц≥.
  • ¬ажливо! ѕам'€тайте, що журнальна ≥люстрац≥€ в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д книжковоњ. –озворот журналу Ц це вдале поЇднанн€ малюнка й тексту, €ке дос€гаЇтьс€ за рахунок ум≥нн€ закомпонувати, гри з текстом, шрифтових р≥шень. якщо ви до цього малювали лише на пол€х зошита, можливо, поки ще зарано писати ѕ≥знайков≥. ћалюнки дл€ д≥тей ≥ н≥бито-це-намалювала-дитина Ц це дв≥ р≥зн≥ реч≥. ≤люстрац≥њ дл€ д≥тей мають виконуватис€ з душею, динам≥чн≥стю й приЇмною дл€ ока детал≥зац≥Їю.
  • ѕ≥знайко може в≥дзв≥туватис€ про одержанн€ вашого портфол≥о, але в≥н не зобовТ€заний коментувати, ставити оц≥нки вашим роботам або по€снювати, чому вони йому не п≥д≥йшли.
  • якщо у ѕ≥знайка Ї сумн≥ви щодо того, чи зможете ви малювати журнальн≥ ≥люстрац≥њ, в≥н може запропонувати виконати пробне завданн€. ѕробний малюнок не оплачуЇтьс€, але до нього й не ставл€тьс€ вимоги щодо часу виконанн€, техн≥ки й сюжету.
  • Ќадсилаючи своњ роботи або посиланн€ на портфол≥о ѕ≥знайков≥, не забудьте вказати координати (e-mail, телефон), за €кими можна з вами зв'€затис€.
  • ѕорфол≥о на розгл€д приймаютьс€ у будь-€кому формат≥: .jpg, .pdf або посиланн€ на ваш≥ онлайн-галерењ. ¬раховуйте лише те, що поштовий сервер ѕ≥знайка не гумовий, ≥ прикр≥плювати б≥льше 20 мегабайт до одного листа не варто. ≤деальний розм≥р вкладень Ц до 10 мегабайт.
  • ”с≥ питанн€ щодо розм≥ру гонорар≥в обговорюютьс€ п≥сл€ прийн€тт€ р≥шенн€ про сп≥впрацю з художником.

ѕриклади своњх роб≥т надсилайте ѕ≥знайков≥ на електронну пошту:

posnayko-english@niko.kiev.ua