ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: «доров'€ дитини

«дорове дит€че харчуванн€

«дорове дит€че харчуванн€

«вичайно, здорове харчуванн€ - це збалансоване харчуванн€. јле не т≥льки це Ї важливим.  ожен батько повинен засвоњти, що де€к≥ звички варто прищеплювати з самого раннього дитинства.  ƒит€че харчуванн€ багато в чому й ≥стотно в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д харчуванн€ дорослих. ÷е обумовлено, насамперед, високою потребою дитини в поживних ≥ натуральних речовинах. «азначимо також, що метабол≥зм дитини вище у 1,5-2 рази, н≥ж у дорослих. ¬иход€чи з цього - енергетична ц≥нн≥сть добового рац≥ону повинна перевищувати енергетичн≥ витрати в≥дсотк≥в на 10. ÷е необх≥дно дл€ його росту, розвитку ≥ нарощуванн€ м'€зовоњ маси.


 орисн≥ звички

      ƒробний режим харчуванн€. ƒ≥т€м рекомендуЇтьс€ приймати њжу невеликими порц≥€ми 4-5 раз≥в на день. “ри з них мають бути основними, а два прийоми њж≥ додатковими. ƒитин≥, €к ≥ кожн≥й доросл≥й людин≥, шкод€ть р€сн≥ об≥ди з к≥лькох страв, що м≥ст€ть велику к≥льк≥сть калор≥й.

       «овн≥шн≥й вигл€д њж≥ повинен бути привабливим. “ому, дорог≥ батьки, будьте винах≥длив≥, експериментуйте, прикрашайте њжу €скравими й корисними продуктами. Ќехай дитина допомагаЇ вам готувати об≥д або вечерю.

       ќбов'€зково њжте разом з≥ своЇю дитиною. ѕодавайте йому приклад. „асто ми нагадуЇмо своњх батьк≥в по статур≥. Ѕагато хто намагаЇтьс€ виправдати це словами - така у мене конституц≥€. ¬се це н≥сен≥тниц€. ѕросто ми з дитинства перейн€ли певн≥ звички щодо прийому њж≥. ј €кщо ви будете харчуватис€ правильно, то ≥ дитина п≥де по ваших стопах.

       ‘аст - фуд - найшк≥длив≥ша њжа. ¬с≥ ми хочемо хоча б ≥нод≥ порадувати себе ≥ своњх близьких апетитною картоплею фр≥, гамбургерами та ≥ншоњ под≥бноњ њжею. јле не варто забувати про те, що дл€ дит€чого орган≥зму така њжа непридатна.  раще сходити у вих≥дний в ресторан домашньоњ кухн≥, њжа там буде набагато смачн≥ше ≥ корисн≥ше. “а й практично кожен заклад в наш≥ дн≥ маЇ дит€че меню.

        Ѕатьки повинн≥ запам'€тати, що п≥клуючись про харчуванн€ дитини, ви забезпечуЇте повноц≥нний розвиток дит€чого орган≥зму.  орисне ≥ здорове харчуванн€ захищаЇ орган≥зм в≥д хвороб, зм≥цнюЇ ≥мунну систему дитини.

јвтор: ћатюха ќльгаƒата публикац≥њ: 17.11.2017