Пізнайко
До розділу: Корисне дозвілля

Дитячий оздоровчий комплекс «Бригантина»

Дитячий оздоровчий комплекс «Бригантина» розташований на півдні сонячної Херсонщини і займає 5 гектарів упорядкованої тінистої території в санаторній зоні причорноморського міста-курорту. В радіусі 100 км від табору немає жодного великого чи шкідливого підприємства.

Місцевий клімат і природа за своїми характеристиками нагадують всесвітньо відому французьку Рив'єру. Рідкісне поєднання морської, степової та лісової кліматичних зон створює чудові можливості для загартування, оздоровлення і лікування дітей та підлітків. Насичене продуктами морських випаровувань, чудовими запахами степових трав і лісових квітів повітря особливо цілюще для лікування захворювань органів дихання. Йодисто-бромові сполуки та сірководень, яких так багато в затоці, сприяють лікуванню бронхіальної астми, кісного туберкульозу, ревматичних пороків серця. Крім того, купатися дитина буде на мілководді - а це абсолютно безпечно! Отже, відпочинок у комплексі «Бригантина» стане незабутнім.

Місткість: понад 600 дітей протягом однієї зміни. Чотири сучасні капітальні триповерхові спальні корпуси з видом на море, по 150 місць кожен, складаються з 3- і 4-містних кімнат, устаткованих новими меблями. Площа кімнат відповідає вимогам СЕС. На кожному поверсі, окремо для хлопчиків і дівчаток: туалети, санвузли з рукомийниками, душові кабіни з постійно наявною гарячою водою. Вожаті та викладачі проживають в окремих кімнатах поруч із дітьми.

Харчування: дітям надається повноцінне збалансоване 5-разове харчування. Фуршетний варіант із фруктами.

В меню: випічка, йогурти, свіжовичавлені соки, морозиво.

Інфраструктура: на території табору серед зелених насаджень розташовані клуб-кінотеатр, танцмайданчик, столова, місце для багать, дитяче кафе, фонтанчики з питною водою і центральний фонтан, криті веранди, бібліотека, тренажерний майданчик, спортивні поля (футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, поле для гри в міні-футбол та регбі) та ігрові майданчики, власний устаткований піщаний пляж, малі архітектурні форми, господарські споруди.

Аквапарк: розташований прямо в морі, на території, що охороняється. Серед розваг - батути, водне поло, гірки, водні гойдалки, катапульти, водні атракціони.

Басейн: 25*12 м, з підігрівом і морською водою.

Пляж: власний, устаткований, піщаний. На пляжі розташовані сонцезахисні веранди, майданчики, літній душ, фонтанчики з питною водою, роздягалки. Пляж обладнано рятувальною вишкою і необхідним інвентарем. Акваторія з буйками. Глибина затоки на відстані 1 км від берегу - до 1 м. Вода в затоці насичена йодом.

Медпункт: кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; ізолятор.

Дитячий відпочинок (розваги): щоденна вечірня дискотека, демонстрації художніх фільмів і мультфільмів на сучасній відеоапаратурі, гуртові культурно-розважальні заходи, конкурси, вікторини, ігри на свіжому повітрі біля моря, художня самодіяльність дітей за підтримки спеціалістів-педагогів; робота гуртків за інтересами дітей (футбол, волейбол, гурток візажистів, туристичний і т.д.).

Безпека: на території ДОК «Бригантина» організована спеціалізована цілодобова охорона.

Доїзд детей у табір: потяг Київ - Херсон, із Херсона автобус до Скадовська (1 год. 45 хв. в дорозі). Вартість доїзду - 500 грн для дітей до 14 років і 550 грн - від 14 років. Вартість включає супровід, страхування, квитки на потяг і автобус в обидва боки, сухий пайок на зворотному шляху.

Самостійно: автобус «Київ - Скадовськ», відправлення о 18:00, прибуття до Скадовська о 8:00 ранку. Вартість квитка - 157 грн.

Документи з собою: довідка про щеплення, висновок педіатра щодо можливості перебування у ДОК, ксерокопія свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків у подвійному екземплярі.

Детальна інформація і опис на сайті комплексу: http://www.brigantinacamp.com.uaДата публикації: 11.07.2013