ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: ѕ≥дготовка до школи

√отуЇмось до школи заздалег≥дь

ћожливо, цього року ваш малюк ще не йде до школи, однак готувати його до навчанн€ вже можна. ÷е не так важко, €к може здатис€ на перший погл€д. ѕрост≥ поради педагог≥в допоможуть ваш≥й дитин≥ стати усп≥шним учнем у майбутньому!

ƒл€ розвитку звТ€зного мовленн€ корисно буде вчити дитину самост≥йно переказувати казки. „удово п≥д≥йдуть €к украњнськ≥ народн≥, так ≥ казки народ≥в св≥ту. ¬ч≥ть ≥з малюком скоромовки, загадки, народн≥ п≥сн≥, присл≥вТ€. „итайте дитин≥ твори украњнських поет≥в ≥ письменник≥в.

ўоб дитина була готова до вивченн€ математики в школ≥, потр≥бно працювати над розум≥нн€м пон€ть зб≥льшенн€, зменшенн€ (додати, в≥дн€ти), розп≥знаванн€м геометричних ф≥гур, кольор≥в. ‘ормуйте в дитин≥ розум≥нн€ пон€тт€ Ђзадачаї (Ђматематична загадкаї). –озвивайте просторове у€вленн€: пон€тт€ вгору, вниз, вл≥во, вправо, п≥д, над, б≥л€, з.

ўоб п≥дготувати руку дитини до письма, рекомендують так≥ вправи, €к заштриховуванн€ контур≥в на папер≥ ол≥вцем, розфарбовуванн€ малюнк≥в, не виход€чи за л≥н≥ю.  орисно р≥зати ножиц€ми або рвати руками пап≥р. –об≥ть також р≥зноман≥тн≥ вправи з мТ€чем, наприклад Ђѕ≥дкинь Ц уп≥ймайї. ƒопоможуть п≥дготувати мТ€зи руки до письма ≥ л≥пленн€ з пластил≥ну та ≥гри з конструктором. ≤ не забувайте про зар€дку дл€ пальчик≥в. ¬ивчивши дек≥лька вправ, дитина зможе виконувати њх, щоб розслабити руку, €кщо втомитьс€ в≥д тривалого письма в школ≥.

“ож бажаЇмо усп≥х≥в у зан€тт€х! –озвивайтес€, д≥знавайтес€ щодн€ про щось новеньке, а ѕ≥знайко стане вашим пом≥чником у цьому!ƒата публикац≥њ: 26.06.2017