Пізнайко
До розділу: Корисне дозвілля

Безпека дитини в автомобілі. Частина 2

Якщо дитина капризує й не хоче сидіти в автокріслі, вдайтеся до хитрощів. Деяким батькам допомагають вгамувати непосидьків «дорожні» ігри. Хтось розміщує портативні програвачі, планшети, що закріплюються на спинках передніх сидінь й «перетворюють» машину на кінотеатр. «Пізнайко від 2 до 6» пропонує свій варіант захопливої гри в транспорті – шукати по дорозі різні об’єкти. За правилами гри, малюк має дивитися у вікно й вишукувати об’єкти зі списку за певними характеристиками (кольором, кількістю тощо) та відмічати «плюсиками» ті, що були знайдені. З такою забавкою дитина одразу забуває про розпач, пов’язаний з необхідністю перебувати у спеціальному сидінні. Адже тепер у неї є особливе завдання! Такі картки можна виготовляти й власноруч разом із малюками.

Ще момент: подбайте, щоб у салоні не було важких чи гострих незакріплених речей, які можуть травмувати при ударі.

Ніколи не залишайте без нагляду дитину саму в машині, аби малюк не увімкнув машину, не задихнувся, самовільно не вийшов з авто… До речі, щоб малюк не міг самостійно відчинити дверцята автомобіля, краще користуватися спеціальними блокувальниками.

Якщо ви прагнете скористатися послугою таксі, радимо при замовленні повідомляти оператора, що їдете з дитиною. Тоді машина буде обладнана спецкріслом.

І не забувайте, що ви взірець для дітей. Тож від того, як ви самі дотримуєтесь правил безпеки та дорожнього руху, залежатиме, як ставитиметься до цього ваш малюк. Нехай щастить і гарної дороги!Дата публикації: 15.08.2014
Читайте также: