ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу:  орисне дозв≥лл€

Ѕезпека дитини в автомоб≥л≥. „астина 2

якщо дитина капризуЇ й не хоче сид≥ти в автокр≥сл≥, вдайтес€ до хитрощ≥в. ƒе€ким батькам допомагають вгамувати непосидьк≥в Ђдорожн≥ї ≥гри. ’тось розм≥щуЇ портативн≥ програвач≥, планшети, що закр≥плюютьс€ на спинках передн≥х сид≥нь й Ђперетворюютьї машину на к≥нотеатр. Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї пропонуЇ св≥й вар≥ант захопливоњ гри в транспорт≥ Ц шукати по дороз≥ р≥зн≥ обТЇкти. «а правилами гри, малюк маЇ дивитис€ у в≥кно й вишукувати обТЇкти з≥ списку за певними характеристиками (кольором, к≥льк≥стю тощо) та в≥дм≥чати Ђплюсикамиї т≥, що були знайден≥. « такою забавкою дитина одразу забуваЇ про розпач, повТ€заний з необх≥дн≥стю перебувати у спец≥альному сид≥нн≥. јдже тепер у нењ Ї особливе завданн€! “ак≥ картки можна виготовл€ти й власноруч разом ≥з малюками.

ўе момент: подбайте, щоб у салон≥ не було важких чи гострих незакр≥плених речей, €к≥ можуть травмувати при удар≥.

Ќ≥коли не залишайте без нагл€ду дитину саму в машин≥, аби малюк не ув≥мкнув машину, не задихнувс€, самов≥льно не вийшов з автоЕ ƒо реч≥, щоб малюк не м≥г самост≥йно в≥дчинити дверц€та автомоб≥л€, краще користуватис€ спец≥альними блокувальниками.

якщо ви прагнете скористатис€ послугою такс≥, радимо при замовленн≥ пов≥домл€ти оператора, що њдете з дитиною. “од≥ машина буде обладнана спецкр≥слом.

≤ не забувайте, що ви вз≥рець дл€ д≥тей. “ож в≥д того, €к ви сам≥ дотримуЇтесь правил безпеки та дорожнього руху, залежатиме, €к ставитиметьс€ до цього ваш малюк. Ќехай щастить ≥ гарноњ дороги!ƒата публикац≥њ: 15.08.2014
„итайте также: