Пізнайко
До розділу: Корисне дозвілля

Ура! Нарешті літні канікули!

Частина 3. Літо у місті.

Якщо з деяких причин дитина лишається у місті, це не причина нудьгувати. Як спланувати відпочинок, аби лишилися приємні й веселі спогади?

Намагайтеся проводити вечірні години й вихідні дні разом з дитиною. Заплануйте разом із нею відвідати спектаклі, виставки, екскурсії, музеї тощо. Цікаво, коли сплановано тематичні тижні (наприклад, тема тижня: «Домашні улюбленці», «Спорт»). Всі розваги підбираються до теми тижня, а тут все залежить від вашої фантазії. Дуже зручно для батьків і весело для дітей, якщо підбирається компанія для проведення вільного часу. Але бажано, аби хтось із дорослих – мами по черзі, або бабусі-дідусі – все ж-таки чергували біля дітей.

Новий футбольний м’яч, ролики, бадмінтон та інші подарунки для активного відпочинку, які отримала ваша дитина, стимулюватимуть проводити більше часу на свіжому повітрі, ніж вдома.

Можна записати школяра у гурток або секцію, до яких «не доходили ноги» під час навчання, але дуже хотілося (басейн, туристичний, кінний клуб).

Доки ви знаходитесь на роботі, доручайте дитині нескладні, але обов’язкові домашні завдання. Відвідайте разом бібліотеку і підберіть літературу, яку необхідно прочитати під час канікул, деякі книжки можна записати в аудіоформаті.

Обов’язково заплануйте подорож вихідного дня Україною. Існує безліч пропозицій, які ви можете собі дозволити. До того ж, така подорож дозволить вам змінити місце, провести цінний час зі своєю дитиною, розширити світогляд, помилуватися нашою красивою країною.

Існує безліч можливостей, аби отримати максимум задоволення від відпочинку. Всі діти дуже люблять нові враження, ігри, веселощі і не люблять нудьгувати. Якщо пам’ятати про це, можна будь-який день перетворити на цікаву пригоду.

 

Щасливих канікул!

Веселого, корисного, захопливого відпочинку!Дата публикації: 01.06.2017