ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: ѕроблеми вихованн€

≤нтернет-залежн≥сть у д≥тей

≤нтернет-залежн≥сть у д≥тей

” сучасному св≥т≥ ≤нтернет − важливий ≥нструмент дл€ пошуку ≥нформац≥њ, навчанн€ та сп≥лкуванн€. ≤нтернет, €к ≥ все в житт≥, маЇ дв≥ сторони Ч чорну ≥ б≥лу. ѕроте кр≥м переваг, ≤нтернет прин≥с певн≥ незручност≥. ƒл€ де€ких в≥н став ще одним видом наркотику, що за силою своЇњ д≥њ ≥ прихильност≥ не поступаЇтьс€ алкоголю чи н≥котину. ƒл€ того, щоб дитина з головою не поринула в мережу, батькам доведетьс€ знаходити час дл€ сп≥лкуванн€ з дитиною ≥ подбати про те, щоб њх житт€ ≥ в≥дпочинок були захоплюючими ≥ р≥зноб≥чними.

¬берегти д≥тей в≥д ≥нтернет-залежност≥ можна, але потр≥бно дотримуватис€   наступних  порад:

  • «находьте час дл€ сп≥лкуванн€ з дитиною. ¬ажливо, щоб у родин≥ була дов≥рча атмосфера.  оли батьки сад€ть свою дитину за клав≥атуру, щоб вона не заважала њм займатис€ своњми справами − вони сам≥ в≥дчин€ють двер≥ дл€ залежност≥.
  • Ѕудьте дл€ дитини пров≥дником в ≥нтернет, а не навпаки. Ѕатьки повинн≥ бути трохи попереду власноњ дитини в област≥ освоЇнн€ ≥нтернету. ѕотр≥бно самим показати дитин≥ вс≥ можливост≥ мереж≥ − ≥ не т≥льки ≥гри та соц≥альн≥ мереж≥.
  • «найте, чим займаЇтьс€ ваша дитина в мереж≥. ¬ажливо не шпигувати за п≥дл≥тком − в≥н повинен мати право на недоторканн≥сть особистого листуванн€. ƒодайте дитину в друз≥ в соц≥альних мережах ≥ п≥дтримуйте сп≥лкуванн€ на просторах ≥нтернету. «аодно будете в курс≥ того, з ким чадо сп≥лкуЇтьс€.
  • ѕодбайте про дозв≥лл€ дитини. якщо у п≥дл≥тка багато ≥нтерес≥в ≥ хоб≥, у нього не буде багато часу дл€ безц≥льного блуканн€ по мереж≥, та й мотивац≥њ використовувати ≥нтернету в корисних ц≥л€х буде значно б≥льше.


¬≥ртуальний св≥т Ч це т≥льки ще одна реальн≥сть, створена людьми.  омусь в≥н потр≥бний дл€ роботи, ≥ншому Ч дл€ сп≥лкуванн€. Ќе варто забувати, що тут, поза в≥кном браузера, Ї багато не менш ц≥кавого, ≥ т≥льки €кщо, попавши у в≥ртуальний св≥т, людина може з легк≥стю повернутис€ в справжн≥й, св≥т електронноњ пошти та веб-сайт≥в буде по-справжньому ц≥кавим ≥ корисним, а не нудотним ≥ обридлим.

јвтор: —ова ¬алер≥€ƒата публикац≥њ: 17.11.2017