Пізнайко
До розділу: Корисні посилання

10 причин узяти собаку з притулку, якщо у вас є діти!

10 причин узяти собаку з притулку, якщо у вас є діти!

Усі тваринки мріють про свій дім, господаря, тепло й затишок. Натомість пухнастики готові дарувати свою любов та безмежну відданість. Чому тваринку варто брати в сім’ю з дітьми та чому потрібно звертати увагу саме на тварин із притулку, допоможе з’ясувати БФ «HappyPaw».


Оцінімо всі «плюси» від появи нового пухнастого члена сім’ї.

1.     Дитина, яка піклується про когось, має менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Поліпшення здоров’я відбувається, коли дитина усвідомлює, що турбота для тваринки необхідна, як повітря.

2.     Присутність тваринки з притулку корисна навіть немовляті, адже сприяє розвитку головного мозку дитини. Малюк вчиться спостерігати за чотирилапим, запам’ятовувати, робити висновки, передбачати наслідки.

3.     Лікувальна кінологія. Для каністерапії чудово підходять собаки з притулку. Вони мають урівноважений характер, адекватно реагують на різкі й гучні звуки і, звісно ж, мегатовариські. Дитина поряд із такою твариною відкриває свої вміння, а також легше переносить стресові ситуації, розвиває комунікабельність, поліпшує емоційні й розумові здібності (декламування віршика).

4.     Тварина з притулку має тонкий нюх, тому загублена шкарпетка відтепер не буде проблемою.

5.     Тварина з притулку завжди тримає вас у полі зору. Навіть якщо дитина побіжить бавитися у парку або в пісочниці, песик триматиме її під контролем, вкотре доводячи свою вірність.

6.     Ні для кого не секрет, що прогулянка із собакою завжди привертає погляди довколишніх. До власника, який узяв тварину з притулку, завжди багато уваги. Це гарна можливість завести нових друзів, відвідувати dogsfriendly кав’ярні й ходити на прогулянки разом.

7.     Собака потребує щоденного догляду, тому у вас та вашої дитини будуть розвинуті почуття обов’язку і відповідальності.

8.     Прогулянка з песиком впливає на ваше здоров’я. Свіже повітря поліпшує сон.

9.     Песик із притулку – це гідний вчинок! Ви даєте шанс безхатьку зажити по-новому.

10.   Собака з притулку – це унікальна тварина. Такої ні в кого не буде. Тож якщо ви любите виділятися з натовпу – гайда у притулок обирати собі кудлатого друга!

Пам’ятайте: узявши собаку з притулку, ви власним прикладом показуєте своїй дитині правильне ставлення до тварин. Гуманність дорослого починається з гуманності дитини.

Візьміть песика з притулку!

За більш детальною інформацією телефонуйте за номером 044 359 03 81 – і ми допоможемо знайти справжнього пухнастого друга.Дата публикації: 19.07.2016