ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу: ѕ≥дготовка до школи

«авданн€ дл€ батьк≥в перед 1 ¬ересн€

Ќапередодн≥

Ќезадовго до 1 ¬ересн€ познайомте дитину з њњ вчителем. ¬≥дв≥дайте майбутню класну к≥мнату, посидьте разом за партою ≥ все роздив≥тьс€, прогул€йтес€ прим≥щенн€м школи ≥ шк≥льним подв≥рТ€м. ѕостарайтес€ заздалег≥дь познайомити дитину з дек≥лькома њњ однокласниками. –озкаж≥ть про розклад урок≥в ≥ час, в≥дведений на зан€тт€, перерви, об≥д. ј головне скаж≥ть Ц що ви завжди допоможете, що б не сталос€.

” день св€та

—твор≥ть удома атмосферу св€та. ѕоки дитина ще спить, прикрасьте квартиру пов≥тр€ними кульками; почеп≥ть с≥мейну газету, присв€чену головному герою урочистоњ под≥њ.

—ьогодн≥ Ц св€то! “ож не псуйте дитин≥ настр≥й дор≥канн€ми та смиканн€ми: ЂЌе ч≥пай бантї, Ђ¬ит€гни руки з кишень!ї

ѕ≥сл€ школи сход≥ть, наприклад, до к≥нотеатру або влаштуйте урочистий об≥д удома. ќднак не переобт€жуйте цей день под≥€ми. Ѕагато вражень ≥ нових людей збуджуЇ нервову систему дитини.

ќсобливо доречним буде подарунок. ÷е може бути нова чашка, дит€чий журнал (наприклад, Ђѕ≥знайкої :)) або ≥грашка. ѕодарунок п≥дкреслить важлив≥сть нового етапу в житт≥ дитини.

«авжди

—клад≥ть разом ≥з першокласником розпор€док дн€, стежте за його дотриманн€м. ѕ≥сл€ школи дитин≥ потр≥бно спочатку об≥дати, в≥дпочивати, гул€ти ≥ т≥льки пот≥м с≥дати за уроки.

Ќе проіавте труднощ≥, що можуть виникнути у дитини на початковому етап≥ оволод≥нн€ учбовими навичками. ¬ажливо: не пор≥внюйте свою дитину ≥з сус≥дськими ≤ванком чи ћар≥йкою.  ожна дитина розвиваЇтьс€ по-своЇму. ≤ €кщо паличкам у пропис≥ ще далеко до ≥деальних, то знайд≥ть одну б≥льш-менш вдалу Ц ≥ похвал≥ть дитину.

ѕор≥внюйте свою дитину сьогодн≥ з≥ своЇю дитиною вчора. Ќе скуп≥тьс€ на похвалу!

¬≥днин≥ у житт≥ вашоњ дитини зТ€вилас€ людина, не менш авторитетна, н≥ж ви. ÷е њњ вчитель. ѕоважайте думку першокласника про педагога. —творюйте позитивний образ школи, не дозвол€йте соб≥ фраз типу Ђу школ≥ н≥хто з тобою панькатис€ не будеї. јдже з≥ школою будуть повТ€зан≥ 11 рок≥в житт€ вашоњ дитини.

Ќавчанн€ Ц в≥дпов≥дальна прац€. јле вступ до школи не повинен позбавл€ти дитину радост≥ й ≥гор. ” перш≥й половин≥ навчального року не завантажуйте дитину секц≥€ми та гуртками Ц нехай звикне до нового житт€. ” першокласника маЇ бути вдосталь часу дл€ в≥дпочинку.ƒата публикац≥њ: 29.08.2017