ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥
ƒо розд≥лу:  орисн≥ посиланн€

10 причин уз€ти собаку з притулку, €кщо у вас Ї д≥ти!

10 причин уз€ти собаку з притулку, €кщо у вас Ї д≥ти!

”с≥ тваринки мр≥ють про св≥й д≥м, господар€, тепло й затишок. Ќатом≥сть пухнастики готов≥ дарувати свою любов та безмежну в≥ддан≥сть. „ому тваринку варто брати в с≥мТю з д≥тьми та чому потр≥бно звертати увагу саме на тварин ≥з притулку, допоможе зТ€сувати Ѕ‘ ЂHappyPawї.


ќц≥н≥мо вс≥ Ђплюсиї в≥д по€ви нового пухнастого члена с≥мТњ.

1.     ƒитина, €ка п≥клуЇтьс€ про когось, маЇ менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань. ѕол≥пшенн€ здоровТ€ в≥дбуваЇтьс€, коли дитина усв≥домлюЇ, що турбота дл€ тваринки необх≥дна, €к пов≥тр€.

2.     ѕрисутн≥сть тваринки з притулку корисна нав≥ть немовл€т≥, адже спри€Ї розвитку головного мозку дитини. ћалюк вчитьс€ спостер≥гати за чотирилапим, запамТ€товувати, робити висновки, передбачати насл≥дки.

3.     Ћ≥кувальна к≥нолог≥€. ƒл€ кан≥стерап≥њ чудово п≥дход€ть собаки з притулку. ¬они мають ур≥вноважений характер, адекватно реагують на р≥зк≥ й гучн≥ звуки ≥, зв≥сно ж, мегатовариськ≥. ƒитина пор€д ≥з такою твариною в≥дкриваЇ своњ вм≥нн€, а також легше переносить стресов≥ ситуац≥њ, розвиваЇ комун≥кабельн≥сть, пол≥пшуЇ емоц≥йн≥ й розумов≥ зд≥бност≥ (декламуванн€ в≥ршика).

4.     “варина з притулку маЇ тонкий нюх, тому загублена шкарпетка в≥дтепер не буде проблемою.

5.     “варина з притулку завжди тримаЇ вас у пол≥ зору. Ќав≥ть €кщо дитина поб≥жить бавитис€ у парку або в п≥сочниц≥, песик триматиме њњ п≥д контролем, вкотре довод€чи свою в≥рн≥сть.

6.     Ќ≥ дл€ кого не секрет, що прогул€нка ≥з собакою завжди привертаЇ погл€ди довколишн≥х. ƒо власника, €кий уз€в тварину з притулку, завжди багато уваги. ÷е гарна можлив≥сть завести нових друз≥в, в≥дв≥дувати dogsfriendly кавТ€рн≥ й ходити на прогул€нки разом.

7.     —обака потребуЇ щоденного догл€ду, тому у вас та вашоњ дитини будуть розвинут≥ почутт€ обовТ€зку ≥ в≥дпов≥дальност≥.

8.     ѕрогул€нка з песиком впливаЇ на ваше здоровТ€. —в≥же пов≥тр€ пол≥пшуЇ сон.

9.     ѕесик ≥з притулку Ц це г≥дний вчинок! ¬и даЇте шанс безхатьку зажити по-новому.

10.   —обака з притулку Ц це ун≥кальна тварина. “акоњ н≥ в кого не буде. “ож €кщо ви любите вид≥л€тис€ з натовпу Ц гайда у притулок обирати соб≥ кудлатого друга!

ѕамТ€тайте: уз€вши собаку з притулку, ви власним прикладом показуЇте своњй дитин≥ правильне ставленн€ до тварин. √уманн≥сть дорослого починаЇтьс€ з гуманност≥ дитини.

¬≥зьм≥ть песика з притулку!

«а б≥льш детальною ≥нформац≥Їю телефонуйте за номером 044 359 03 81 Ц ≥ ми допоможемо знайти справжнього пухнастого друга.ƒата публикац≥њ: 17.11.2017