Пізнайко

Пропонуємо до вашої уваги книжки від дитячого журналу «Пізнайко». Перша збірка із серії «Пізнайкова скарбничка казок. Про тварин»:
• одинадцять захопливих історій;
• дивовижні малюнки;
• казки для найменших (малюнки замість деяких слів);
• якісна поліграфія;
• зручний формат.

Кошик

Товарів: 0 шт.
На суму: 0 грн

Книжка «Про тварин»


Вартість: 100 грн
Вартість  зі знижкою: 78 грн


Любі наші маленькі друзі!
Пізнайко запрошує вас зазирнути до скарбнички казок. Що за коштовності в ній заховано? Думаєте, смарагди, діаманти? А от і ні! Це казки! „Хіба казки кладуть до скарбничок?“

Пізнайко запрошує вас зазирнути до скарбнички казок. Що за коштовності в ній заховано? Думаєте, смарагди, діаманти? А от і ні! Це казки! «Хіба казки кладуть до скарбничок?» – здивуєтеся ви. «Звісно! – упевнено відповість Пізнайко. – І це не звичайні казочки, а захопливі, цікаві, пізнавальні історії про тварин, що оживають на сторінках».
Чому котові стало соромно? Яких родичів знайшло тигреня? Чому краб ходить боком? Про все це розкаже «Пізнайкова скарбничка казок. Про тварин»!
Головний Борсучок зібрав по-справжньому добрі й теплі історії як від сучасних авторів, так і від класиків дитячої літератури, оформлені найкращими художниками. Віршовані та прозові оповідання, твори з картинками замість слів допоможуть вам поринути в захопливу подорож – казку!