Пізнайко

Конкурентні переваги журналів «Пізнайко»

1. Кожна родина може дібрати саме те, що потрібно їхній дитині: «Пізнайко від 2 до 6» – для дошкільнят, «Пізнайко від 6» – для молодших школярів.
2. Читачі «Пізнайко від 2 до 6», підростаючи, плавно переходять на «Пізнайко від 6». Батькам не доведеться шукати новий журнал для розвитку своїх дітей, а дитина не втратить улюбленого друга.
3. Журнали виходять щомісяця, включно з літніми місяцями.
4. Передплатити будь-який журнал можна й на 1 місяць у будь-якому відділенні Укрпошти або на нашому сайті.
5. «Пізнайко» на ринку понад 20 років.
6. Загальний наклад журналів – близько 185 000 прим., тому ми – безсумнівні лідери серед дитячої періодики в Україні.
7. Матеріали проходять багаторівневу систему перевірки: консультанта (психолога чи педагога), редактора, літературного редактора, головного редактора.
8. Кожен номер тестують із залученням дітей певної вікової категорії та педагогів, що дає змогу виявляти недоліки й запобігати їх появі в подальших випусках.
9. Регулярно, 1-2 рази на рік, редакція провадить велике анкетування фокус-груп для вивчення цільової аудиторії та внесення корективів у концепцію подання матеріалів у журналах відповідно до вимог часу.
10. Журнали розраховані на дуже широке коло читачів: узято до уваги інтереси і міських, і сільських мешканців. Видання можуть бути використані як самими дітьми, так і батьками для сімейного читання, а також педагогами для підготовки до занять і позакласних заходів.
11. Усі журнали пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу. Під час верстання дотримано всіх рекомендацій, необхідних для збереження здоров’я дитини й полегшення читання (шрифти, кольори, стиль малюнка, довжина рядків, міжрядкові й міжбуквені інтервали відповідні до фізіологічних особливостей дітей цього віку).
12. Для друку добирається лише найякісніший папір: білий крейдяний – для кольорових сторінок (для легкого читання й гарного естетичного вигляду) та офсет – для розфарбовок.
13. Сучасний і стильний формат журналів «Пізнайко від 2 до 6» та «Пізнайко від 6» дає змогу вмістити багато цікавих матеріалів.
14. Талановиті автори наповнюють сторінки журналів лише найякіснішою літературою. Діти можуть читати твори і класиків української та світової літератури, і сучасників.
15. Ілюструють журнали найвідоміші художники. Використовуються різні техніки та стилі для розвитку естетичного смаку.
16. В ілюструванні часто використовуються натуралістичні малюнки й фотографії, що дає змогу дитині скласти реальне уявлення про навколишній світ.
17. В усіх журналах присутній корпоративний герой – Пізнайко, що спілкується з дітьми їхньою мовою (а не повчально) і, крім журналів, з’являється в житті дітей у різноманітних ситуаціях як справжній друг – пише листи, з’являється на екрані телевізора, приходить на свята й дні народження.
18. У журналах подається найсвіжіша пізнавальна інформація, новинки, про які не довідаєшся із енциклопедій.
19. Завдання складаються з огляду на загальноосвітні програми, завдяки чому дитина в легкій ігровій формі засвоює шкільний матеріал або розвивається й готується до школи.
20. Мова журналу проста і зрозуміла дітям. У кожному журналі ведеться робота з розвитку мовлення дитини, збагачення її словникового запасу в доступній і цікавій формі.
21. Кожен журнал – тематичний, тобто щомісяця всебічно й глибоко висвітлюється певна тема. Добір і тестування тем відбуваються у кілька етапів, щоб задовольнити побажання сучасних дітей, їхніх батьків і педагогів.
22. У журналах гармонійно поєднуються пізнавальна й літературна частини, розвивальні та ігрові завдання.
23. Більшість матеріалів журналу спрямовано на розвиток національної самосвідомості й поваги. Це суто український продукт, що виховує українських громадян, справжніх патріотів. Редакція ставить перед собою завдання – розвивати сучасну українську мову – й реалізує це на сторінках журналів.
24. На сторінках журналів постійно оголошуються конкурси, які стимулюють дитину якомога ширше й глибше пізнавати світ, читати, а кожна дитина, що взяла участь у конкурсі, одержує відгук – приз, диплом, вітальну листівку, лист.
25. Із журналами «Пізнайко» батьки впевнені, що їхня дитина може провести вільний час із користю.