Пізнайко

Проект «Допоможи дитині пізнавати світ» від дитячого міжнародного журналу «Пізнайко» за підтримки Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ) в Україні

В Україні сьогодні офіційно зареєстровано 94 705 дітей, які перебувають в інтернатних закладах*. Чекаючи на нову сім’ю, вони щодня потребують не лише харчування та задоволення інших фізичних потреб, а й правильного розвитку, якісного навчання та цікавого пізнання світу.

Діти, які ростуть без мами й тата, отримують подарунки лише на день Святого Миколая, Новий рік і Міжнародний день захисту дітей, коли дорослі нарешті згадують про тих, хто потребує їхньої допомоги. Проект «Допоможи дитині пізнавати світ» націлений на те, щоб дитина одержувала матеріали для розвитку щомісяця, а не лише раз на рік.

Ми пропонуємо всім охочим стати учасниками Всеукраїнської благодійної програми «Допоможи дитині пізнавати світ» і подарувати журнали «Пізнайко» діточкам, які перебувають у складних життєвих обставинах: позбавлені батьківського піклування; чекають на нову сім’ю в дитячих будинках-інтернатах, школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу; мають особливі потреби; виховуються в центрах раннього розвитку для дітей-інвалідів тощо. Цей проект допоможе малечі розвиватися і стане запорукою усмішок на дитячих обличчях.

Дитячі журнали «Пізнайко» – щомісячні видання з 18-річною історією, які націлені на розвиток і навчання малюків і молодших школярів у ігровій формі. На них виросло не одне покоління юних українців. Минулого року Державний комітет телерадіомовлення України визнав їх найкращими дитячими виданнями.

Журнал «Пізнайко від 2 до 6» сприяє ранньому розвитку дітей, учить їх бути самостійним (зав’язувати шнурки, правильно користуватися ванною кімнатою, бути чемним і уважним до інших, відповідальним), навчає читати, рахувати, розвиває логіку, мислення та дрібну моторику рук.

Журнали «Пізнайко від 6» та «Познайка от 6» містять ідеї для домашніх занять, допомагають цікаво опановувати шкільну програму та спонукають до нових знань.

Для того, щоб подарувати дітям радість, потрібно:

  1. Вибрати на нашому сайті в розділі «Допомога дітям»  один або декілька дитячих будинків, яким ви хочете допомогти.
  2. Обрати один або кілька журналів: «Пізнайко від 2 до 6», «Познайка от 6» та «Пізнайко від 6».
  3. Вказати кількість місяців для передплати.
  4. Заповнити поля зі своїми контактними даними.
  5. Вибрати спосіб оплати: електронний платіж чи оплата через банківське відділення.

Редакція журналу «Пізнайко» вже протягом 18 років  співпрацює з дитячими будинками у вкрай критичному стані, які собливо потребують допомоги. Проект розвивається, і ми плануємо залучати й інші установи, які допомагають соціально незахищеним групам дітей. Разом з партнерами ми мріємо максимально розширити коло дітей, які отримають допомогу! Приєднуйтесь!

 

За додатковою інформацією щодо акції звертайтеся за телефоном:

(067) 501-75-39, (044) 495-20-65

Бренд-менеджер ДМЖ «Пізнайко»

Марія Боровенська