ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

Ўановн≥ батьки та вчител≥!

« турботою про ¬аших д≥тей ми створили У—мјрт клуб ѕ≥знайкоФ.
ѕрезентуЇмо ¬ам наш≥ програми,  основан≥ на 18 л≥тньому досв≥д≥:

 

ѕрограма є1

≈кскурс≥€ до редакц≥њ Уѕ≥знайкоФ

ƒ≥знайтес€ б≥льше про секрети  створенн€ книг  та  журнал≥в. як реал≥зуютьс€ ≥дењ. ’то працюЇ у редакц≥њ. „и правда що журнал друкують лише за допомогою чотирьох кольор≥в? ј також створ≥ть журнал власноруч. ≤ звичайно ж отримайте подарунок.

ћи не лише розкажемо, ми покажемо поетапно нашу роботу. ƒ≥ти побачать жив≥ еск≥зи, ≥люстрац≥њ, роботи художник≥в, дизайнер≥в, пруфи, кольров≥ проби, та багато ≥ншого.

≈кскурс≥€ проходить в ≥гров≥й форм≥ дл€ учн≥в 1-7 клас≥в. ѕрограми в≥др≥зн€ютьс€ в залежност≥ в≥д в≥ку д≥тей. ћоже викладатис€ одн≥Їю з мов: украњнська, рос≥йська, англ≥йська.

“ривал≥сть - 45 хв.

Ѕ≥льш детальна ≥нформац≥€ про ≈кскурс≥ю до редакц≥њ Уѕ≥знайкоФ

 

ѕрограма є2

УЎкола профес≥й У: ЅјЌ ≤–, —”ƒƒя, Ѕ–≈Ќƒ-ћ≈Ќ≈ƒ∆≈–, ј “ќ–

Ќова, ун≥кальна програма , нац≥лена на розкритт€ талант≥в у дитини. ƒопомагаЇ визначенню з  майбутньою профес≥Їю та зрозум≥ти таки сфери житт€ €к: ф≥нанси, законодавство, реклама, акторська майстерн≥сть. ѕрограма наповнена ≥ллюстровими матер≥алами та креативним ≥нвентарем.

 
 

¬ результат≥ програми "Ѕанк≥р" дитина зможе самост≥йно  з розумом розпор€джатис€ власними кишеньковими грошима, зрозум≥Ї справжню ц≥нн≥сть грошей,навчитьс€ €к правильно збер≥гати, заощаджувати дл€ отриманн€ бажаних речей, ≥ куди можна ≥нвестивати грош≥. ќтримаЇ ази ф≥нансовоњ грамотност≥ та д≥знаЇтьс€ про систему руху грошей у св≥т≥.

 

¬ результат≥ програми "—удд€" дитина д≥знаЇтьс€ про правов≥ норми дорослого житт€, зможе самост≥йно оперувати своњми правами. Ўкол€р≥ отримають величезн≥ практичн≥ знанн€ ≥ навики, що допоможуть њм зкоординуватис€ у дорослому св≥т≥ п≥д час ц≥кавоњ навчальноњ гри "—уд". ѕ≥сл€ программи ваш≥ д≥ти будуть б≥льш уважно та з повагою ставитис€ до ≥нших, та бути в≥дпов≥дальн≥шими .

 

ѕ≥сл€ ≥нтерактивноњ гри "Ѕренд менеджер" дитин≥ в≥дкриЇтьс€ чар≥вний св≥т реклами та секрети њњ створенн€. ”чень навчитьс€ розд≥л€ти чесну рекламу в≥д недобросов≥сноњ. ќтримаЇ перш≥ ази створенн€ рекламних макет≥в. ќзнайомитьс€ з≥ св≥том ринкових в≥дносин у б≥знес≥. ќдержаЇ величезн≥ практичн≥ навички у створенн≥ рекламноњ компан≥њ п≥д час гри "–екламне агенство".

 

¬ результат≥ ≥нтерактивноњ гри "јктор" дитина подолаЇ страхи публ≥чних виступ≥в . ѕознайомитс€ з напр€мками, €к≥ сл≥д розвивати дл€ того щоб стати справжн≥м актором. ќтримаЇ практичн≥ навички сцен≥чного мовленн€.Ќавчитьс€ управл€ти емоц≥€ми та опануЇ мистецтво ≥мпров≥зац≥њ.

 

“ривал≥сть - 45 хв.

Ѕ≥льш детальна ≥нформац≥€ про УЎколу профес≥йФ 

 

ѕрограма є3

“ворч≥ майстер-класи

ƒопоможуть дитин≥ опанувати обрану техн≥ку , розвиту у€ву та надихнути на створенн€ власних шедевр≥в з п≥дручних матер≥ал≥в.

¬иди майтер-клас≥в:

1. ќриг≥нальн≥ вироби з ватних паличок
2.  артини з круп
3. ћалюванн€ пластил≥ном, три р≥зних техн≥ки
4. ¬ироби з одноразового посуду
5. Ќац≥ональн≥ традиц≥йн≥ л€льки-обереги
6. јерограф≥€
7. ¬ироби з вати
8. Ћ≥пка з т≥ста

“ривал≥сть - 60 хв.
Ѕ≥льш детальна ≥нформац≥€ про ћайстер-класи

 

ѕопередн≥й запис за телефонами:

(044) 207-97-50
(067) 509-91-68
Ќаташа √рицайло