Пізнайко

Шановні батьки та вчителі!

З турботою про Ваших дітей ми створили “СмАрт клуб Пізнайко”.
Презентуємо Вам наші програми,  основані на 18 літньому досвіді:

 

Програма №1

Екскурсія до редакції “Пізнайко”

Дізнайтеся більше про секрети  створення книг  та  журналів. Як реалізуються ідеї. Хто працює у редакції. Чи правда що журнал друкують лише за допомогою чотирьох кольорів? А також створіть журнал власноруч. І звичайно ж отримайте подарунок.

Ми не лише розкажемо, ми покажемо поетапно нашу роботу. Діти побачать живі ескізи, ілюстрації, роботи художників, дизайнерів, пруфи, кольрові проби, та багато іншого.

Екскурсія проходить в ігровій формі для учнів 1-7 класів. Програми відрізняються в залежності від віку дітей. Може викладатися однією з мов: українська, російська, англійська.

Тривалість - 45 хв.

Більш детальна інформація про Екскурсію до редакції “Пізнайко”

 

Програма №2

“Школа професій “: БАНКІР, СУДДЯ, БРЕНД-МЕНЕДЖЕР, АКТОР

Нова, унікальна програма , націлена на розкриття талантів у дитини. Допомагає визначенню з  майбутньою професією та зрозуміти таки сфери життя як: фінанси, законодавство, реклама, акторська майстерність. Програма наповнена іллюстровими матеріалами та креативним інвентарем.

 
 

В результаті програми "Банкір" дитина зможе самостійно  з розумом розпоряджатися власними кишеньковими грошима, зрозуміє справжню цінність грошей,навчиться як правильно зберігати, заощаджувати для отримання бажаних речей, і куди можна інвестивати гроші. Отримає ази фінансової грамотності та дізнається про систему руху грошей у світі.

 

В результаті програми "Суддя" дитина дізнається про правові норми дорослого життя, зможе самостійно оперувати своїми правами. Школярі отримають величезні практичні знання і навики, що допоможуть їм зкоординуватися у дорослому світі під час цікавої навчальної гри "Суд". Після программи ваші діти будуть більш уважно та з повагою ставитися до інших, та бути відповідальнішими .

 

Після інтерактивної гри "Бренд менеджер" дитині відкриється чарівний світ реклами та секрети її створення. Учень навчиться розділяти чесну рекламу від недобросовісної. Отримає перші ази створення рекламних макетів. Ознайомиться зі світом ринкових відносин у бізнесі. Одержає величезні практичні навички у створенні рекламної компанії під час гри "Рекламне агенство".

 

В результаті інтерактивної гри "Актор" дитина подолає страхи публічних виступів . Познайомится з напрямками, які слід розвивати для того щоб стати справжнім актором. Отримає практичні навички сценічного мовлення.Навчиться управляти емоціями та опанує мистецтво імпровізації.

 

Тривалість - 45 хв.

Більш детальна інформація про “Школу професій” 

 

Програма №3

Творчі майстер-класи

Допоможуть дитині опанувати обрану техніку , розвиту уяву та надихнути на створення власних шедеврів з підручних матеріалів.

Види майтер-класів:

1. Оригінальні вироби з ватних паличок
2. Картини з круп
3. Малювання пластиліном, три різних техніки
4. Вироби з одноразового посуду
5. Національні традиційні ляльки-обереги
6. Аерографія
7. Вироби з вати
8. Ліпка з тіста

Тривалість - 60 хв.
Більш детальна інформація про Майстер-класи

 

Попередній запис за телефонами:

(044)
(067) 509-91-68
Наташа Грицайло

 


ЖК Галактика Эталон-ЛенСпецСМУ