ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

2 лютого 2019 р. в≥дбудетьс€ ¬сеукрањнський дит€чий ≥нклюзивний фестиваль


2 лютого 2019 р. в≥дбудетьс€ ¬сеукрањнський дит€чий ≥нклюзивний фестиваль, орган≥заторами €кого Ї дит€чий журнал Ђѕ≥знайкої та Ѕлагод≥йний ‘онд ЂЌаш —л≥дї, за участю  ињвського м≥ського центру реаб≥л≥тац≥њ д≥тей з ≥нвал≥дн≥стю.

ќсоблив≥стю фестивалю Ї об'Їднанн€ у сп≥льних творчих програмах д≥тей та молод≥ з особливими потребами ≥ њх здорових ровесник≥в на р≥вних.

«адач≥ фестивалю:

- приверненн€ уваги сусп≥льства до творчоњ д≥€льност≥ д≥тей та молод≥ з особливими потребами €к засобу њх самовираженн€ ≥ реал≥зац≥њ.

- розширенн€ творчих контакт≥в д≥тей та молод≥ з особливими потребами з≥ вс≥Їњ ”крањни, налагодженн€ контакт≥в фах≥вц≥в в р≥зних галуз€х творчост≥.

ѕроведенн€ фестивалю спри€тиме створенню емоц≥йно-позитивного фону творчоњ д≥€льност≥ ≥ покращенню €кост≥ житт€ д≥тей й молод≥ з особливими потребами.

ќдним ≥з оч≥куваних результат≥в буде поступова зм≥на в≥дношенн€ сусп≥льства до людей з особливими потребами €к до р≥вноправних учасник≥в св≥тового культурного процесу.

∆юр≥ фестивалю буде складатис€ з в≥домих артист≥в, педагог≥в творчих дисципл≥н, режисер≥в, кер≥вник≥в творчих колектив≥в, д≥€ч≥в культури ≥ мистецтва.

‘естиваль також п≥дтримують р≥зн≥ партнери та спонсори. ”часник≥в та гостей чекають безл≥ч приз≥в, розваг, в≥кторин та подарунк≥в. Ќаш фестиваль стане справжн≥м св€том дл€ вс≥х учасник≥в та гостей.

ќзнайомитись фото та в≥део зв≥том з I фестивалю можна на сайт≥ www.nashsled.com.ua

ќф≥ц≥йний сайт журналу Ђѕ≥знайкої http://posnayko.com.ua/

ќф≥ц≥йний сайт Ѕлагод≥йного ‘онду ЂЌаш —л≥дї: www.nashsled.com.ua

дата публ≥кац≥њ: 24.01.2019