ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

"ѕ≥знайко" долучаЇтьс€ до осв≥тньоњ програми!

ѕрес-рел≥з                                                               18 вересн€ 2018

 

 урс на здоровий спос≥б житт€:

старт реЇстрац≥њ на програму ЂHealthySchoolsї*

 

« 18 вересн€ по 8 жовтн€ шк≥льн≥ навчальн≥ заклади по вс≥й крањн≥ мають можлив≥сть зареЇструватис€ у програм≥ ЂHealthy Schools: заради здорових ≥ рад≥сних школ€р≥вї.ѕрограма орган≥зована ÷ентром  Ђ–озвиток  —¬ї у рамках програми Mondelēz International Foundation за п≥дтримки ћ≥н≥стерства молод≥ та спорту ”крањни, ≤нституту модерн≥зац≥њ зм≥сту осв≥ти та Ќац≥онального ол≥мп≥йського ком≥тету.

 

ѓњ мета Ц попул€ризац≥€ здорового способу житт€, рац≥онального харчуванн€ серед учн≥в та концепц≥њ Ђздорового дизайнуї рекреац≥й та прим≥щень, де перебувають ≥ харчуютьс€ д≥ти.  

 

ƒл€ участ≥ у проект≥ потр≥бно зробити дек≥лька простих крок≥в:

1) «аповнити за€вку на сайт≥www.healthy-schools.org.ua

2) –озробити план Ђздоровихї активностей на цей навчальний р≥к.

3)  ожн≥ два тижн≥ подавати зв≥ти.

4) Ѕрати участь у ≥нших активност€х проекту ≥ вигравати крут≥ призи.

5) Ўколи, €к≥ д≥йдуть до ф≥налу у кв≥тн≥, буде запрошено до  иЇва дл€ зв≥тноњ презентац≥њ.

 

ѕрот€гом трьох тижн≥в орган≥затори приймають за€вки на участь, ще тиждень ми перев≥р€Їмо над≥слан≥ анкети. —тарт програми заплановано на 15 жовтн€ 2018 року.

 

 

¬ цьому навчальному роц≥ плануютьс€ р≥зноман≥тн≥ активност≥, присв€чен≥ спорту, харчуванню та дизайну: зустр≥ч≥ з в≥домими спортсменами, дизайнерами, арх≥текторами та експертами проекту. ¬ планах орган≥затор≥в залучати €комога б≥льше людей до програми, не лише вчител≥в та школ€р≥в, а й з≥рок, волонтер≥в, амбасадор≥в ≥ зробити все, щоб рух за здоровий спос≥б житт€ серед учн≥в набув нац≥ональних масштаб≥в.

 

Ђћ≥н≥стерство молод≥ та спорту ”крањни п≥дтримуЇ так≥ ≥н≥ц≥ативи, адже важливим аспектом стаЇ попул€ризац≥€ здорового способу житт€ серед учн≥в та впровадженн€ рац≥онального харчуванн€ у школах. —творюютьс€ спри€тлив≥ умови дл€ п≥дтримки та розвитку здорового молодого покол≥нн€, що Ї визначним показником достатку кожноњ крањни. «авд€ки под≥бним акц≥€м в д≥тей та молод≥ в≥дбуваЇтьс€ процес формуванн€ св≥домого ставленн€ до власного здоровТ€ та здоровТ€ ≥нших.

 

ћаю над≥ю, що розроблен≥ рекомендац≥њ в рамках ѕрограми дл€ заклад≥в осв≥ти щодо реал≥зац≥њ активностей будуть спри€ти розвитку корисних звичок серед учн≥вї - коментуЇ ќлександр ярема, «аступник ћ≥н≥стра молод≥ та спорту ”крањни.

 

 

«а результатами реал≥зац≥њ м≥н≥-проект≥в найактивн≥шим закладам осв≥ти буде вид≥лено гранти на закуп≥влю обладнанн€ дл€ STEM**-лаборатор≥й на загальну суму 10 000 USD.

 

Ќавесн≥ минулого навчального року усп≥шно пройшов п≥лотний етап проекту, в €кому вз€ли участь понад 70 осв≥тн≥х заклад≥в з  ињвськоњ та —умськоњ област≥. ¬ рамках ф≥нальноњ под≥њ своњ зв≥ти представили 36 шк≥л, у ф≥нал пройшли дес€ть найактивн≥ших, €к≥ мали змогу боротис€ за грошов≥ гранти.

 

“акож чекаЇмо вс≥х охочих на Ђ«дорових годинах з Healthy Schoolsї в рамках фестивалю Ђјрсенал ≥дейї у ћистецькому јрсенал≥ 29-30 вересн€ з 16:00 до 17:00. Ќа в≥дв≥дувач≥в чекають руханки, естафети та в≥кторини щодо здорового способу житт€.

 

якщо ¬и мр≥Їте про здорових д≥ток, зац≥кавлених батьк≥в та вчител≥в, €к≥ стають друз€ми дл€ учн≥в. ѕро св≥доме ставленн€ школ€р≥в до власного здоровТ€. ѕро школу, вчитись у €к≥й прагнуть ≥з дит€чого садка. –еЇструйтес€ у програм≥ та приЇднуйтес€ до сп≥льноти Healthy Schools!

 

 

 

ƒов≥дка про програму ЂHealthy Schools: заради здорових ≥ рад≥сних школ€р≥вї

 

ЂHealthy Schools: заради здорових ≥ рад≥сних школ€р≥вї Ц ун≥кальна соц≥альна програма, €ка реал≥зуЇтьс€  ÷ентром Ђ–озвиток  —¬ї за п≥дтримки Mondelēz International Foundation. ѕрограма маЇ на мет≥ спри€ти розвитку здорового харчуванн€, ф≥зичних активностей та св≥домого ставленн€ до власного здоровТ€ у понад 500 школах, залучивши 17 500 д≥тей по вс≥й ”крањн≥ прот€гом трьох рок≥в. ѕрограми Mondelēz International Foundation впроваджен≥ цього року у 10 крањнах св≥ту.

 

*Healthy Schools: трансл≥терац≥€ Ђ’елс≥скулзї, переклад Ц Ђ«доров≥ школиї

**STEM: S-science (наука), T-technology (технолог≥њ), E-engineering (≥нженер≥€), M-mathematics (математика)

дата публ≥кац≥њ: 20.09.2018