ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

Ќаш≥ партнери

ѕерсональн≥,  ≥менн≥, ≥нтерактивн≥ книжки в≥д Ућо€ нига.com.uaФ

- ўо особливого подарувати дитин≥, щоб радост≥ в≥д подарунки хватило надовго?

- як зробити ориг≥нальний сюрприз дл€ малеч≥?

- „им здивувати п≥дростаючого ген≥€, у €кого ≥ так багато ≥грашок?

¬≥дпов≥дь достатньо проста: подаруйте йому казку! јле не просто, а власну, ≥менну! “≥льки у€в≥ть Ц ц≥ла книжка з казковими ≥стор≥€ми, котр≥ присв€чен≥ вашому малюку!

Ђ азка про мене!ї - так розпов≥дають про нашу книжку маленьк≥ читач≥.

 нижка-гра, €ку д≥ти перечитують знову й знову, пост≥йно в≥дкриваючи в н≥й щось нове й незвичайне. –азом з≥ своЇю дитиною ви будете залюбки розгл€дати €рк≥ ≥люстрац≥њ, читати добр≥ казки ≥ виконувати ц≥кав≥ квести.

Ђя Ц герой ц≥Їњ казки!ї - з≥ щирою рад≥стю за€вл€Ї малеча, торкаючись пальчиком, €рких, приЇмних на дотик стор≥нок.

ƒобр≥ ≥стор≥њ-казки, ц≥кав≥ кожн≥й дитин≥. ћаленька дитина порине в чар≥вний св≥т, де вона Ц головний герой. √ерою належить пережити багато ц≥кавих пригод. ≤ це викличе бурю €скравих емоц≥й!

Ђя сам!ї - з дит€чою безпосередн≥стю кажуть д≥тки, забираючи свою книжку у дорослих.

„итанн€ книжки супроводжуЇтьс€ багатьма ≥нтерактивними елементами. Ќайр≥зноман≥тн≥ш≥ завданн€, €к≥ так обожнюють д≥ти, зробл€ть знайомство з книгою б≥льш живим.  –ад≥сть в≥д казки доповнюЇтьс€ рад≥стю живоњ гри.

—тор≥нка за стор≥нкою, юний читач наближуЇтьс€ до головного в≥дкритт€ Ц саме його ≥мТ€ зашифровано в завданн€х, саме йому присв€чена вс€ казка. ¬и здивуЇтесь, наск≥льки €скравими можуть бути дит€ч≥ емоц≥њ.

 якщо книга Ц найкращий подарунок, то ≤менна  азка Ц найкращий друг!

якщо ви не знаЇте €к зробити так, щоб дитин≥ подобалось читати, €к викликати ≥нтерес до книги Ц закаж≥ть дл€ нењ ≥менну книгу. Ќаша казка стане першим крок на шл€ху в ц≥кавий св≥т л≥тератури.

Ќав≥ть €кщо ¬аша дитина ще не вм≥Ї читати Ц не сумн≥вайтес€: ориг≥нальний подарунок буде йому ц≥кавий. ≤нтерес викличуть €рк≥ та добр≥ ≥люстрац≥њ, ц≥кавий сюжет та ≥нтерактивна квест-гра, за допомогою €коњ малюк допоможе персонажу пройти кр≥зь вс≥ випробуванн€

https://goo.gl/DgK7zd

Ўкола ментальноњ арифметики УIndigo Mental ClubФ чекаЇ на тебе!

 

«апрошуЇмо юнак≥в в≥д 5 до 14 рок≥в на пробн≥ зан€тт€ у 29 м≥стах ”крањни!

 

ћентальна арифметика - €понська методика усноњ л≥чби, що стр≥мко розвиваЇ обидв≥ п≥вкул≥ мозку. Ќавчанн€ проходить за допомогою особливих рах≥вниць јбакус, а також на спец≥ал≥зован≥й компТютерн≥й програм≥.

.

ћетодика Indigo Mental Club - Їдина в ”крањн≥ схвалена ћ≥н≥стерством осв≥ти!

Ќавчанн€ ментальн≥й арифметиц≥ розвиваЇ в д≥тей:

Х Ўвидк≥сть сприйн€тт€ та обробки ≥нформац≥њ

Х ¬м≥нн€ самост≥йно приймати р≥шенн€

Х  онцентрац≥ю уваги

Х ‘отограф≥чну пам'€ть

Х  реативн≥ зд≥бност≥

Х ”сп≥шн≥сть в школ≥

Х  омун≥кативн≥ €кост≥ та л≥дерськ≥ зд≥бност≥

Х ќбразне мисленн€ та у€ву

“елефон: (098) 013 41 55,(099) 201 34 31

—айт - https://indigomental.com.ua

 

У–озумникиФ

≈лектронн≥ осв≥тн≥ ресурси видавництва Ђ–озумникиї Ц це захоплив≥ навчальн≥ програми у форм≥ гри дл€ дошк≥льн€т ≥ д≥тей молодшого шк≥льного в≥ку. ƒоступ одразу до 12 000 ≥нтерактивних вправ та завдань ≥з веселими ан≥мованими персонажами, €скравими сюжетами та звуковим супроводом. ≤нтерактивн≥ ≥гри в≥дпов≥дають чинн≥й програм≥. —хвалено ћќЌ ”крањни дл€ використанн€ у початков≥й школ≥.

ќтримавши сертиф≥кат (скретч-карту), маленьк≥ розумники зможуть користуватис€ осв≥тн≥ми ≥грами прот€гом м≥с€ц€, попередньо завантаживши додаток Edugames на сайт≥ edugames.rozumniki.ua

Ђјрсенал-KIDSї

ћи усв≥домлюЇмо, наск≥льки важливо починати комплексне вихованн€ д≥тей з раннього в≥ку, тому створили клуб дл€ дошк≥льн€т Ђјрсенал-KIDSї.

ѕравильний ≥ всеб≥чний розвиток починаЇтьс€ саме в ранньому дитинств≥. ¬ажливо прислухатис€ до бажань своЇњ дитини, розвивати њњ зд≥бност≥. —порт - це альтернатива вулиц≥. Ќаше завданн€ - створити необх≥дн≥ умови дл€ правильного спортивного розвитку дитини.

Ђјрсенал-KIDSї - це зручне м≥сцерозташуванн€, комфортн≥ спортивн≥ прим≥щенн€, квал≥ф≥кован≥ наставники, ≥ндив≥дуальний п≥дх≥д до кожноњ дитини, щаслив≥ д≥ти ≥ њх батьки, а також розважальн≥ програми!

—айт: http://www.arsenalkids.info

УLive AnimationФ

 

 ”крањнська компТютерна компан≥€, €ка маЇ назву Live Animations Corp. ¬она дуже молода Цнародилас€ вона лише у 2014 роц≥. ќдного разу засновнику ц≥Їњ компан≥њ  пану јндр≥ю “имошенку спала на думку ген≥альна ≥де€ Ц створити ун≥кальний продукт дл€ д≥тей ≥з доповненою реальн≥стю! јби навчатис€ було в рази весел≥ше й ц≥кав≥ше! јнгл≥йською це позначаЇтьс€ так: (AR)

ѕочиналос€ все,дореч≥, €к часто буваЇ Ц на кол≥нц€х, без досв≥ду €к робити, €к розвивати компан≥ю, де вз€ти грош≥Е. јле ст≥йк≥сть, наполеглив≥сть , в≥ра в своњ  сили й впевнен≥сть в тому, що ц€ команда Ц найкраща в св≥т≥ Ц в своњй галуз≥ , дала результат. ѕерше, що компан≥€ створила були зошити з рухливими Ђоживаючимиї обкладинками. ”сього за 4 м≥с€ц€ було розроблено 20 нових вид≥в зошит≥в. ј на сьогодн≥ Ц це вже, ану, вгадайте, ск≥льки њх? јж 90! ≤ продаютьс€ вони не т≥льки в ”крањн≥, а й в 25 крањнах св≥ту! ј у 2015р. ћи розробили новеньку Ц розфарбовку з мультиком. ¬они також продаютьс€ не т≥льки в ”крањн≥, а й у 15 крањнах по всьому св≥ту. Ќа сьогодн≥ це 8 сер≥й розфарбовок. ¬се передплатники журнал≥в Ђѕ≥знайкої на 2018 р≥к  зможуть з≥брати свою власну колекц≥ю рухливих картинок ≥ розфарбовок, €к≥ друкуватимутьс€ у журналах прот€гом усього року!

¬сесв≥тн≥й фонд дикоњ природи

УWWFФ

 

ћ≥с≥€ WWF пол€гаЇ у тому, щоб зупинити деградац≥ю природних систем планети та побудувати майбутнЇ, у €кому людина та природа будуть жити у гармон≥њ. ÷ього можна дос€гти шл€хом:

 

§ збереженн€ б≥ор≥зноман≥тт€ планети;

 

§ рац≥онального використанн€ природних ресурс≥в;

 

§ спри€нн€ зменшенню забрудненн€ та марнотратного використанн€.

 

—айт: http://wwf.panda.org/uk/

¬идавничий д≥м Ђѕегасї

 

¬идавничий д≥м Ђѕегасї Ц в≥доме й велике за сучасними у€вленн€ми видавництво, що спец≥ал≥зуЇтьс€ вин€тково на л≥тератур≥ дл€ д≥тей. Ќа сьогодн≥ це понад 500 найменувань книжковоњ продукц≥њ у 30 сер≥€х! —ам лише цей факт вид≥л€Ї видавництво з-пом≥ж ≥нших в ”крањн≥.

 

” чому таЇмниц€ феномену, що бренд Ђѕегасї ≥ дит€ча книжка стали синон≥мами дл€ сотень украњнських с≥мей?

 

¬≥дм≥нна особлив≥сть асортименту Ђѕегасуї Ц розвивальн≥ й навчальн≥ книжки дл€ найменшеньких д≥ток, €ким 1, 2, 3, 4 рочки. “обто дл€ того в≥ку, коли закладаютьс€ основи ≥нтелектуального й особист≥сного розвитку. Ќав≥ть сер≥њ казок видатних письменник≥в ≥ народ≥в св≥ту в р≥зному формат≥ на вс≥ смаки й уподобанн€ видан≥ так, що мають розвивальн≥ функц≥њ.

ƒо реч≥, про казки. Ћише Ђѕегасї маЇ вин€ткове право в ”крањн≥ на виданн€ в≥рш≥в ќлекс≥€  рилова украњнською.

 

Ћ≥тература дл€ розвитку памТ€т≥, мовленн€, письма, л≥чби, малюванн€, лог≥чного ≥ просторового мисленн€, км≥тливост≥, посидючост≥ дох≥длива, проста й зрозум≥ла д≥тлахам. ÷е характерна риса текст≥в, розмальовок, енциклопед≥й Ц ус≥х книжок ≥з розвивальними завданн€ми ” цьому й таЇмниц€ затребуваност≥ продукц≥њ Ђѕегасуї. 

 

…ого книжки ц≥кав≥ сучасним малим д≥т€м, ≥ це найголовн≥ше. ћалюки охоче працюють з ними. 

«м≥стова частина книжок вир≥шуЇ в ≥гров≥й форм≥ питанн€ раннього комплексного розвитку. ј продуманий формат ≥ еколог≥чн≥ пол≥графматер≥али робл€ть книжки Ђѕегасуї практичними, зручними, м≥цними й безпечними Ц саме цього потребують малюки п≥д час Ђсп≥лкуванн€ї з книжками.

≤, що не менш важливо, книжки ¬идавничого дому Ђѕегасї дуже ц≥кав≥Е нав≥ть батькам. ѓхн€ ц≥на наст≥льки Ђц≥каваї, що книжки по кишен≥ вс≥м украњнським с≥мТ€м.

 

дата публ≥кац≥њ: 02.11.2017