Пізнайко

«Біблійні історії для дітей» від Георгія Коваленка

Пізнайко рекомендує :)

«Біблійні історії для дітей» від Георгія Коваленка

Книга вийшла 19-го грудня, до дня святого Миколая. Презентація за участі автора відбулася на сцені Софіївської площі, одразу після офіційного відкриття Новорічної Ялинки

«Біблійні історії для дітей» - цезбірка адаптованих для дітей біблійних сюжетів із сучасними ілюстраціями. Книга містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів – від Створення світу до Воскресіння Христового.

   «Біблійні сюжети і образи – це не тільки про далеке минуле і не тільки про біблійних героїв, -вважає автор книги, отець Георгій Коваленко,ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості. – Ці історії архетипічні, а це означає, що в них можна знайти багато цікавого і корисного для нашого життя. Тому їх варто читати в родинному колі, бо вони не тільки для дітей. Хоча, сподіваюся, дорослі не обмежаться читанням тільки “дитячої” версії Біблії».

Розповідаючи біблійні історії відомий філософ та блогер не дотримувався якогось одного з існуючих перекладів Святого Письма, але використовував усі доступні йому варіанти, іноді поєднуючи їх між собою, а іноді вдаючись до переказу замість цитування, щоб передати премудрість про світ і людину мовою, зрозумілою і дітям, і дорослим.

«Ця книга важлива тому, що життєві питання, які порушено в цих історіях, перш за все стосуються цінностей. – вважає директорка видавництва #книголав Світлана Павелецька. – І, якщо ми хочемо створити нову країну і зробити все, щоб наші діти жили інакше, то перш за все, ми маємо закласти в них ціннісну основу. Незважаючи на ваше ставлення до релігії,ця книга саме про те, що ми маємоцінувати один в одному,і якіцінностіповиннідопомогати нам розвиватись».


Придбати книжку можна за посиланням: http://www.yakaboo.ua/biblijni-istorii-dlja-ditej.html#.WFKhHuZ97IV

дата публікації: 30.01.2017