Пізнайко

Єдиний та унікальний журнал для тих, хто починає вивчати англійську мову. З кожного номера дитина вивчає 20–40 нових слів і висловів певної тематики: Я і мої друзі, Моя сім’я, Мій дім, У школі, Кольори, Тварини, Іграшки тощо. Прості пояснення граматичних правил, навчання правильної вимови, англійська абетка, вірші, скоромовки та весела пісенька. У комплекті диск із аудіоуроками, в яких начитані всі англійські тексти журналу.

«Posnayko» та «Posnayko» з диском

Журнал

Журнал для дітей від 6 до 10 років, які починають вивчати англійську мову.
Періодичність виходу: за передплатою не виходить.
Спрямованість: навчальний, розвиваючий, пізнавальний, ігровий.

Постійні рубрики
Письмо: напівдруковані прописи англійських літер і слів;
комікс: динамічні англомовні діалоги за темою номера;
граматика: базові поняття з граматики англійської мови та вправи до них;
фонетика: відпрацювання англійських звуків;
пісня: тематична пісня, виконана носіями мови;
словничок: основний словниковий запас відповідно до теми номера.

Мова: англійська, українська.
Кількість сторінок: 20 сторінок журналу, 4 сторінки офсетної вкладки, плакат формату А3. Формат: 165 x 225 мм.
Папір: крейдяний + офсетний.

На офсетній вкладці розміщені додаткові розвиваючі завдання; конкурс номера у вигляді тестів до поданого в журналі матеріалу; інформацію щодо інших конкурсів від журналу «Пізнайко» та ін.
Плакат є двостороннім. З одного боку – лексичним (містить основні лексичні одиниці відповідно до теми номера, включаючи чи/та доповнюючи словничок. Подані слова доповнюються відповідними зображеннями). З іншого боку – ігровим (гра співвідноситься з темою номера).

Від редактора: тематичне наповнення журналу «Posnayko» створюється з урахуванням загальноосвітніх програм, що дозволяє дитині в легкій ігровій формі засвоювати шкільний матеріал або розвиватися й готуватися до школи. Журнал рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Видання має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи від 26.07.2011 р. № 05.03.02-04/ 77745. При його верстці враховуються всі рекомендації, необхідні для збереження здоров’я дитини й полегшення читання текстів, як-от: шрифти, кольори, стиль малюнка, довжина рядків, міжрядкові й міжбуквенні інтервали тощо. Журнал розрахований на широке коло читачів. Він може бути використаний як самими дітьми, так і батьками для сімейного читання, а також педагогами для підготовки занять і позакласних заходів.

Диск

Posnayko

Комп’ютерний аудіодиск для вивчення англійської мови дітьми від 6 до 10 років. Відтворюється як на комп’ютері, так і в CD-програвачах.
Періодичність виходу: за передплатою не виходить, продається разом із журналом «Posnayko», є невід’ємною частиною журналу.
Спрямованість: навчальний, пізнавальний, ігровий.
Зміст: доріжки з англійськими текстами журналу, начитаними для повторення слухачем, піснею та фонограмою до неї, віршами, скоромовками; матеріали для роздруковування на принтері: прописи, граматичні вправи, тексти віршів, скоромовок і пісень, розфарбовки, лексичні вправи; заставки на робочий стіл комп’ютера, комп’ютерна міні-гра з англійськими текстами.
Мова: англійська, українська.
Формат: CD.

Мінімальні системні вимоги:
Операційна система – Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7.
Тактова частота процесора – від 1,5 Ггц.
Оперативна пам’ять – від 1 Гб.
Відеокарта – 64 Мб.
Звукова карта.