Пізнайко

Перший в Україні журнал для дошкільнят рідною мовою. Лише добрі оповідання та казки, розвивальні завдання на кожній сторінці, пізнавальні факти про навколишній світ, перші англійські слова, тренувальні вправи з розвитку мовлення, виховання у грі. За незначної участі дорослого журнал перетворюється на інтерактивну гру, яка обов’язково сподобається малюкові. У комплекті диск із розвивальними іграми, аудіоказкою та пісенькою.

«Пізнайко від 2 до 6»

З 2014 року журнал виходить без диска.

Журнал для дітей від 2 до 6 років
Періодичність виходу: 1 раз на місяць
Спрямованість: розвиваючий, виховний, навчально-пізнавальний, ігровий
Передплатний індекс: 91128 (без диска).

Постійні рубрики
Читаємо. Невелика за обсягом прозова або віршована казка. Рубрика займає 4 сторінки та вміщує великі малюнки. Покликана привчати дошкільнят до самостійного читання. Підходить і для спільного читання з батьками.
Вчимося. Розкривається розвиваюча тема журналу. В рубрику вміщені завдання на закріплення матеріалу.
Знайомимось. Пізнавальний матеріал про тварин проілюстровано оригінальними фотографіями. Рубрика поєднана з рубрикою «Розкажи», де зображена історія в картинках про представлену тварину. На основі цих картинок дитина має скласти розповідь.
Досліджуємо з татком. Рубрика для турботливих татусів. Ідеї цікавого проводження часу з малюками. Легкі у виконанні експерименти, які неодмінно потішать дитину. Прості пояснення хімічних та фізичних явищ.
Майструємо. Майстер-клас із виготовлення іграшки, саморобки. Розраховано на самостійне виконання із незначною допомогою батьків. Використовуються доступні матеріали, рубрику проілюстровано фотографіями.

Мова: українська
Кількість сторінок: 20 сторінок журналу, 4 сторінки вузької вкладки, 8 сторінок вкладки з доклейками, 4 сторінки офсетної вкладки
Формат: 230 x 250 мм
Папір: крейдяний + офсетний
Від редактора: журнал створюється з урахуванням рекомендацій і консультацій провідних вітчизняних педагогів і методистів, матеріали в журнал відбираються згідно з науково-методичними та нормативними документами базової програми «Я у Світі»; видання має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи від 25. 11. 2011 р. № 05. 03. 02-04/114259.
Вузька вкладка містить: доклейки до рубрики «Читаємо», пальчиковий театр, деталі до інших рубрик або матеріали розвиваючих ігор за відповідною темою номера.
На вкладці з доклейками подаються: деталі до рубрик, що перетворюють журнал на інтерактивну іграшку, гру; інформація щодо конкурсів номера.
На офсетній вкладці розміщені: література за темою номера (вірші, лічилки, скоромовки); корисний матеріал (статті, поради, тести) для батьків і вихователів щодо виховання та розвитку дошкільнят; велика розфарбовка.

Диск (виходив як додаток до журналу з 2009 по 2013 роки).

Пізнайко від 2 до 6

Комп’ютерна гра для дошкільнят, що потребує встановлення.
Періодичність виходу: 1 раз на місяць разом із журналом «Пізнайко від 2 до 6», є невід’ємною частиною журналу.
Спрямованість диска: розвиваючий, виховний, навчально-пізнавальний, ігровий.

Зміст: 4 міні-гри із розвиваючими завданнями за темою диска, бонусна гра, аудіоказка, пісня, аудіоурок англійської мови (озвучення рубрики «Posnayko» із журналу), розфарбовка.
Мова: українська, англійська
Формат: CD
Мінімальні системні вимоги:
Операційна система Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7.
Тактова частота процесора від 1,5 Ггц.
Оперативна пам’ять від 1 Гб.
Вільне місце на жорсткому диску 380 Мб.
Відеокарта 64 Мб.
Звукова карта.