ѕ≥знайко
ѕошук на сайт≥

ѕерший в ”крањн≥ журнал дл€ дошк≥льн€т р≥дною мовою. Ћише добр≥ опов≥данн€ та казки, розвивальн≥ завданн€ на кожн≥й стор≥нц≥, п≥знавальн≥ факти про навколишн≥й св≥т, перш≥ англ≥йськ≥ слова, тренувальн≥ вправи з розвитку мовленн€, вихованн€ у гр≥. «а незначноњ участ≥ дорослого журнал перетворюЇтьс€ на ≥нтерактивну гру, €ка обовТ€зково сподобаЇтьс€ малюков≥. ” комплект≥ диск ≥з розвивальними ≥грами, ауд≥оказкою та п≥сенькою.

Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї

« 2014 року журнал виходить без диска.

∆урнал дл€ д≥тей в≥д 2 до 6 рок≥в
ѕер≥одичн≥сть виходу: 1 раз на м≥с€ць
—пр€мован≥сть: розвиваючий, виховний, навчально-п≥знавальний, ≥гровий
ѕередплатний ≥ндекс: 91128 (без диска).

ѕост≥йн≥ рубрики
„итаЇмо. Ќевелика за обс€гом прозова або в≥ршована казка. –убрика займаЇ 4 стор≥нки та вм≥щуЇ велик≥ малюнки. ѕокликана привчати дошк≥льн€т до самост≥йного читанн€. ѕ≥дходить ≥ дл€ сп≥льного читанн€ з батьками.
¬чимос€. –озкриваЇтьс€ розвиваюча тема журналу. ¬ рубрику вм≥щен≥ завданн€ на закр≥пленн€ матер≥алу.
«найомимось. ѕ≥знавальний матер≥ал про тварин про≥люстровано ориг≥нальними фотограф≥€ми. –убрика поЇднана з рубрикою Ђ–озкажиї, де зображена ≥стор≥€ в картинках про представлену тварину. Ќа основ≥ цих картинок дитина маЇ скласти розпов≥дь.
ƒосл≥джуЇмо з татком. –убрика дл€ турботливих татус≥в. ≤дењ ц≥кавого проводженн€ часу з малюками. Ћегк≥ у виконанн≥ експерименти, €к≥ неодм≥нно пот≥шать дитину. ѕрост≥ по€сненн€ х≥м≥чних та ф≥зичних €вищ.
ћайструЇмо. ћайстер-клас ≥з виготовленн€ ≥грашки, саморобки. –озраховано на самост≥йне виконанн€ ≥з незначною допомогою батьк≥в. ¬икористовуютьс€ доступн≥ матер≥али, рубрику про≥люстровано фотограф≥€ми.

ћова: украњнська
 ≥льк≥сть стор≥нок: 20 стор≥нок журналу, 4 стор≥нки вузькоњ вкладки, 8 стор≥нок вкладки з доклейками, 4 стор≥нки офсетноњ вкладки
‘ормат: 230 x 250 мм
ѕап≥р: крейд€ний + офсетний
¬≥д редактора: журнал створюЇтьс€ з урахуванн€м рекомендац≥й ≥ консультац≥й пров≥дних в≥тчизн€них педагог≥в ≥ методист≥в, матер≥али в журнал в≥дбираютьс€ зг≥дно з науково-методичними та нормативними документами базовоњ програми Ђя у —в≥т≥ї; виданн€ маЇ висновок сан≥тарно-еп≥дем≥олог≥чноњ експертизи в≥д 25. 11. 2011 р. є 05. 03. 02-04/114259.
¬узька вкладка м≥стить: доклейки до рубрики Ђ„итаЇмої, пальчиковий театр, детал≥ до ≥нших рубрик або матер≥али розвиваючих ≥гор за в≥дпов≥дною темою номера.
Ќа вкладц≥ з доклейками подаютьс€: детал≥ до рубрик, що перетворюють журнал на ≥нтерактивну ≥грашку, гру; ≥нформац≥€ щодо конкурс≥в номера.
Ќа офсетн≥й вкладц≥ розм≥щен≥: л≥тература за темою номера (в≥рш≥, л≥чилки, скоромовки); корисний матер≥ал (статт≥, поради, тести) дл€ батьк≥в ≥ виховател≥в щодо вихованн€ та розвитку дошк≥льн€т; велика розфарбовка.

ƒиск (виходив €к додаток до журналу з 2009 по 2013 роки).

ѕ≥знайко в≥д 2 до 6

 омпТютерна гра дл€ дошк≥льн€т, що потребуЇ встановленн€.
ѕер≥одичн≥сть виходу: 1 раз на м≥с€ць разом ≥з журналом Ђѕ≥знайко в≥д 2 до 6ї, Ї нев≥дТЇмною частиною журналу.
—пр€мован≥сть диска: розвиваючий, виховний, навчально-п≥знавальний, ≥гровий.

«м≥ст: 4 м≥н≥-гри ≥з розвиваючими завданн€ми за темою диска, бонусна гра, ауд≥оказка, п≥сн€, ауд≥оурок англ≥йськоњ мови (озвученн€ рубрики ЂPosnaykoї ≥з журналу), розфарбовка.
ћова: украњнська, англ≥йська
‘ормат: CD
ћ≥н≥мальн≥ системн≥ вимоги:
ќперац≥йна система Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7.
“актова частота процесора в≥д 1,5 √гц.
ќперативна памТ€ть в≥д 1 √б.
¬≥льне м≥сце на жорсткому диску 380 ћб.
¬≥деокарта 64 ћб.
«вукова карта.